Moira to york z pseudhodowli. Człowiek skazał ją na kalectwo! Czy uda nam się to naprawić...?

Wsparło 11 osób
192 zł (5,48%)
Brakuje jeszcze 3 308 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 2 Września 2019

Zakończenie: 30 Września 2019

Pamiętacie jeszcze Moirę? Yorka uratowanego z pseudo hodowli... W maju 2019 r. zbieraliśmy na operacje jej chorej łapki (link do poprzedniej zbiórki TUTAJ)

To właśnie dzięki Wam Moira przeszła dwie poważne operacje, pierwsza z nich odbyła się 14 maja 2019. Wykonano wtedy zabieg osteotomi kątowej nasady dalszej kości udowej ze stabilizacją płytką, pogłębienie rowka bloczka kości udowej oraz korekcję przyczepu mięśnia czworogłowego uda. Nie obyło się też bez transplantacji guzowatości kości piszczelowej.

Kolejna operacja miała miejsce 17 maja 2019 wtedy przeprowadzono zabieg osteotomi kości piszczelowej i zastosowano płytkę. Jak widzicie, Moira przeszła ciężką drogę, by wyzdrowieć, ale los nie jest dla niej łaskawy... Stan łapki w dalszym ciągu jest bardzo poważny i wymaga natychmiastowej operacji dlatego zwracamy się do Was po raz kolejny z ogromną prośbą, abyście pomogli nam uratować łapkę tego psiaka. Jeśli nie uda nam się opłacić tej operacji, psiakowi grozi amputacja kończyny! Nawet nie chcemy myśleć o takim scenariuszu... Tylu z was przyczyniło się do ratowania tego psa, od tygodni walczymy o jej sprawność i nie możemy poddawać się na samej MECIE!

Bardzo prosimy o wsparcie, jesteście ostatnią nadzieją Moiry, a ta operacja ostatnią szansą na lepsze życie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
40 zakończonych zbiórek
Wsparło 11 osób
192 zł (5,48%)
Brakuje jeszcze 3 308 zł
Wesprzyj