Na sterylizację kotów wolno żyjących

Zbiórka zakończona
Wsparło 28 osób
526 zł (52,6%)

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2019

Zakończenie: 11 Kwietnia 2019

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W Wałczu jest około 300 (a może i więcej) kotów wolnożyjących. Szacując, że około połowa z nich to kotki, zwiększy to na wiosnę ich populację dwukrotnie. Dla kotek wiosenny miot, to pierwsze potomstwo w nowym roku, a kolejne pewnie pojawi się na jesień.

Małe, młode kociaki bardzo często skazane są na głód, choroby, potrącenia przez samochody, pogryzienia przez inne zwierzęta, a także męki zadawane im przez złych ludzi.

Możemy pomóc kotom w ich cierpieniu, nie tylko opiekując się nimi, dokarmiając je, lecząc, a także co najważniejsze kastrując i sterylizując je.

Stowarzyszenie "Razem dla Zwierząt" mając na uwadze dobro zwierząt, chce wspomóc w ochronie kotów wolno żyjących w Wałczu. Przekazuje osobom dokarmiającym koty karmę dla nich, ale priorytetem na wiosnę jest kastracja kotek. Jeden zabieg to koszt około 200 zł plus do tego opieka po operacji, do chwili, aż kotki będzie można wypuścić w miejsce ich bytowania.

Potrzebne są spore sumy na pomoc kotom, których stowarzyszenie niestety nie posiada. Dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli, o pomoc i wpłatę, chociaż drobnej kwoty, aby wspomóc koty wolnożyjące.

Organizator
0 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 28 osób
526 zł (52,6%)