Druk bajki "W bajkowej krainie Klekusiowo"

Zbiórka zakończona
Wsparła 1 osoba
50 zł (0,83%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 27 Marca 2023

Zakończenie: 31 Maja 2023

Godzina: 15:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Przyszła wiosna z nią bociany, każdy bociek zaganiany. Tu patyczki, tam sprzątanie, z rana wylot na śniadanie. Potem pora na amory, a dla obcych opuszczone w semafory. Ile jajek z tego będzie, klekot to ogłosi wszędzie.

Są na świecie już kiwaczki, głodne jedzą tłuste robaczki. Gdy dorosły – skaczą żwawo, wszyscy im biją brawo. Pierwsze loty są niepewne, ale wszystko będzie ok, zapewne. Nadszedł termin do odlotu, a my będziemy je oglądać zza płotu. Nieraz łezka się zakręci, niech je niosą Wszyscy Święci.

Forumowiczka Jola

Podobała się Wam bajka "Przyszła Wiosna"? Tą i wiele innych fantastycznych opowiastek znajdziecie w książce "W bajkowej krainie Klekusiowo" W książeczce są zawarte opowiadania o przygodach zwierząt przebywających w naszym ośrodku. Opowiadania są w formie rymowanek, bardzo łatwo przyswajalnych i zrozumiałych nawet dla najmłodszych zwierzolubów. Oko nacieszą również piękne ilustracje namalowane przez dzieci.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe na druk tej książeczki ! A może uda nam się pozyskać sponsora, który chciałby wspomóc nasze przedsięwzięcie? Środki zebrane ze sprzedaży książek zostaną całkowicie przeznaczone na leczenie, rehabilitację i pokarm dziko żyjących zwierząt przebywających w naszym ośrodku.

To jak, pomożecie?

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparła 1 osoba
50 zł (0,83%)
Adopcje