Azyl dla zwierząt potrzebuje Was! Z wami musi się udać!

Zbiórka zakończona
Wsparło 958 osób
43 260 zł (90,12%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 21 Kwietnia 2023

Zakończenie: 1 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
29 Kwietnia 2023, 13:11
Mamy kilka dni na spłatę zaległości w klinice

Kochani, sytuacja robi się dramatyczna! Jeżeli do czwartku nie zapłacimy zaległych faktur Madera nasz niepełnosprawny źrebak u którego nastąpiło drastyczne pogorszenie nie będzie mógł wyjechać do kliniki.

Musimy dobić do 17,5 tys.... brakuje 7500 zł. Wezwanie do zapłaty które dostaliśmy wczoraj  wrzucamy poniżej.

Prosimy, wesprzyjcie i udostępnijcie dalej. Musimy pospłacać leczenie zwierząt, nasi chorzy podopieczni muszą mieć dostęp do lekarzy! Madera cierpi.

Dziękujemy za całe Wasze dotychczasowe wsparcie!

Nie możemy dłużej zwlekać. Ostatnie miesiące to nieustająca walka o tych które głosu nie mają i o środki na ich ratowanie. 

Nasi podopieczni potrzebują Cię bardziej niż kiedykolwiek! Chcemy byś silni, chcemy walczyć dalej, ale bez Ciebie to się nie uda. Prosimy dołącz do nas i nie pozwól, aby ratowane przez nas zwierzęta pozostały bez pomocy!

Wiele naszych próśb pozostało bez odpowiedzi, ale nie zrażamy się, nie chowamy głowy w piasek! Prosimy, pokaż, że to, co robimy ma sens! Wesprzyj naszą zbiórkę, udostępnij i spraw, aby nasza walka o życie zwierząt i prośba o pomoc dla nich zostały wreszcie zauważone.

Interwencja w czasie której odebraliśmy 14 skrajnie zagłodzonych psów to kolejna akcja która finansowo nas pogrążyła. Środki na zakup karmy, odrobaczenia, środki na kleszcze, diagnostyka i leczenie... 

Ratunek dla umierającej kozy, nie poruszył zbyt wielu serc. Ale nie złożyliśmy broni a wraz z nami nasi rogaci podopieczni, którzy byli honorowymi dawcami krwi, która musiała być przetaczana. Pozyskanie osocza kozy to bardzo droga procedura, prosimy pomóż nam spłacić akcję ratunkową niewinnej kózki!

Od  wyniku tej zbiórki zależy los i zdrowie podopiecznych azylu. Musimy opłacić koszty za leczenie i ratowanie życia zwierząt.

Operujemy, bo zdrowie naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze. 

Dbamy o dobrostan, naprawiamy zaniedbania.

Leczymy trudne konie jak Marta, które tylko w takich azylach jak nasz dostają szansę na życie. Prosimy, pomóż nam zadbać o tych najbardziej skrzywdzonych, którzy tak bardzo nas potrzebują!

Ewa z ekipą Przyjaciela Zwierza

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
41 zakończonych zbiórek
Wsparło 958 osób
43 260 zł (90,12%)
Adopcje