Wiara, nadzieja i dwa małe pieski.

Zbiórka zakończona
Wsparło 13 osób
480 zł (32%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 20 Października 2022

Zakończenie: 30 Marca 2023

Godzina: 02:02

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Osiemnaście tysięcy złotych. Tyle kosztuje rok pobytu COLOMBO i MAGIKA w hotelu Artemida, gdzie trafiły jako psy z problemami, a obecnie jedynym ich problemem jest brak domu.

MAGIK i COLOMBO blokują miejsce dla Tundry, Cyganki i Nutelli. Logicznie byłoby zabrać z Artemidy psy gotowe do adopcji a wysłać te, które wymagają pracy z behawiorystą. Tylko GDZIE? GDZIE je mamy zabrać? Jedynym miejscem, gdzie mogłyby pojechać, jest dom. Czyj dom? Albo choćby dom tymczasowy. Gdzie ten dom tymczasowy?

Jest jeszcze trzecie wyjście i jedyne na dziś.  Kolejna zbiórka na kolejny miesiąc czynszu. Artemida wcale nie ma wysokich cen w porównaniu z większością domowych hoteli obecnie, takich hoteli, gdzie standard odpowiadałby temu, co mają teraz. Próbowałyśmy rzecz jasna i takiej wersji. 80 zł dziennie, a czasem i 120 – prawie jak kiedyś za pokój w pensjonacie na Gubałówce. I bez wyżywienia…

Nigdy nie żałujemy decyzji uratowania psa ani pieniędzy, za które kupujemy jego szczęście w fundacji, chodzi tylko o to, żeby było z czego zapłacić.

Nic nie trwa wiecznie - ani hossa adopcyjna, ani zastój. Pewnego dnia telefon zadzwoni i nasi bohaterowie pojadą do własnych domów. Jeśli wiara przenosi góry, może chyba przenieść z hotelu do domu dwa małe pieski?

Na zdjęciach MAGIK, który przeszedł przez dwa domy i został zwrócony jak śmieć i COLOMBO w typie jack russela, zabrany ze strasznych warunków po śmierci właściciela. PROSIMY, nie zostawiajcie nas bez pomocy!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
214 zakończonych zbiórek
Wsparło 13 osób
480 zł (32%)
Adopcje