Ona ratuje zwierzęta - my ratujmy Panią Władzię!

Zbiórka zakończona
Wsparły 102 osoby
3 050 zł (101,66%)

Rozpoczęcie: 5 Marca 2021

Zakończenie: 10 Kwietnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wiosenna zbiórka dla Pani Władzi i jej czworonogów. Pomagamy Pani Władzi przez cały rok! Większość z Was zna tę cudowną kobietę. Całe swoje życie poświęca, by pomagać zwierzętom. Jednak sama potrzebuje wsparcia! Dobroci człowiek. Serca anioła. Zawsze uśmiechnięta, radosna i gotowa by nieść pomoc innym.

Pani Władzia od zawsze pomagała kotom, ma ich w swoim domu kilka, plus opiekuje się kotami wolno-żyjącymi w swojej okolicy. To właśnie Pani Władzia dała dom i nowe życie Maksiowi (głośna interwencja i ratowanie Maksa El Diablo). Piesek dożył starości u boku Pani Władzi, razem z odebraną z okropnych warunków sunią Mają. Wielokrotnie ludzie z okolic wykorzystywali dobre serce Pani Władzi, wrzucając za płot bezdomne koty i psy.

Obecnie u Pani Władzia mieszka sunia Maja (także bezdomniak) oraz starszy piesek Medor (jeden z uratowanych interwencyjnie psów z Grabowa). Pani Władzia jest samotną, bezdzietną wdową, żyje bardzo skromnie, ledwo wiążąc koniec z końcem, a wszystkie oszczędności z emerytury przeznacza na opał, opłaty domu oraz utrzymanie pięciu kotów i psów.

Przez ostatnie 2 lata Pani Władzia walczy też z chorobą nowotworową oraz cukrzycą. Mimo choroby zawsze chętna do pomocy zwierzętom, uśmiechnięta, niosąca dobroć. Dla Pani Władzi i jej zdrowia najważniejsze w obecnej chwili są komfortowe warunki mieszkalne!

Bardzo chcemy pomóc, stąd obecna zbiórka. Zbieramy fundusze na:

- naprawę cieknących rur i pieca,

- zakup węgla,

- odzież,

- produkty spożywcze, 

- karmę dla zwierząt,

- leki dla Pani Władzi.

Prosimy Was o pomoc! Pokażmy, że człowiek nie pozostaje sam w chorobie i cierpieniu. Mówią zawsze - dobro wraca! Niech teraz dobro wróci do Pani Władzi!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 102 osoby
3 050 zł (101,66%)