Zbiórka na sterylizację kotek wolno żyjących i leczenie kociąt

Wsparło 13 osób
1 755 zł (58,5%)
Brakuje jeszcze 1 245 zł

Rozpoczęcie: 17 Września 2023

Zakończenie: 30 Października 2023

Godzina: 23:59

Kochani, zbliża się trzeci kwartał roku i niestety brakuje nam środków na pomaganie. Nie ma już szans  na środki z Gminy i nasze zadanie publiczne realizowane wraz z Gminą dobiega końca. Małych dotacji w kwotach 3000 zł nie ma w tym roku w Gminie na ochronę zwierząt.

A życie się toczy dalej i nasze problemy nie znikają. Pojawiają się nadal dorosłe koty do sterylizacji i małe kocięta do zaopiekowania i leczenia. Pozostawienie ich na zewnątrz bez opieki skutkuje przeważnie  ich śmiercią z uwagi na choroby kociego kataru, biegunek i wypadki. Staramy się więc dać możliwość zmiany ich losu. Niestety w tym działaniu jak w większości potrzebne są pieniądze. Można by było zgłaszać je do odbioru do schroniska, ale sami wiecie, że tj. wyjście nie do końca dla nich bezpieczne, pomimo wysokich kosztów za opiekę w nim.

Dlatego też spróbujmy działać wspólnie. Możecie dołożyć się z jakąkolwiek kwotą do tej zbiórki a także wziąć udział w bazarku na fecebooku czy też wrzucić karmę do kosza lub pieniążek do skarbonki fundacji. Ratujemy zwierzęta na terenie Łomianek, ale zakres problemów jest duży i potrzebna nam jest Wasza pomoc.

Weźcie też pod uwagę, że w naszej fundacji  działają jako wolontariusze w większości osoby starsze będące na emeryturze, które mają ograniczone środki własne, aby je przeznaczać na inne cele. Razem natomiast możemy stworzyć kolejny etap pomagania i im więcej nas będzie tym, więcej osiągniemy przy niewielkich indywidualnych wpłatach.

Udostępniajmy więc informację o tych  potrzebach naszym znajomym a świat zwierząt łomiankowskich odwdzięczy się Wam na pewno....

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
58 zakończonych zbiórek
Wsparło 13 osób
1 755 zł (58,5%)
Brakuje jeszcze 1 245 zł