Bez pomocy prawnej nie skażemy żadnego zwyrodnialca za jego okrucieństwo wobec zwierząt

Wsparło 7 osób
273 zł (2,73%)
Brakuje jeszcze 9 727 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 31 Maja 2019

Zakończenie: 31 Sierpnia 2019

17 Czerwca 2019, 12:51
[Aktualizacja 17.06.2019]

Faktury nas gonią... 

Drodzy Darczyńcy, zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe pomocne przy regulowaniu należności za świadczenie usług prawnych. Działamy w czasach, w których bez pomocy prawnej wiele nie wskóramy. Dotyczy to zarówno stanowiska organów ścigania, jak i postawy samych sprawców haniebnych czynów.

Sytuacja zmusiła nas do korzystania zarówno z usług Kancelarii Prawa Cywilnego, jak i Karnego. Zanim dojdzie do finału postępowania, wykonujemy tytaniczną pracę w terenie. Nie zależnie od pory dnia i nocy, świąt i weekendów nie odmawiamy interwencji. Z powodu braku środka transportu własnymi siłami ogarniamy teren powiatu tarnogórskiego. Zgłoszenia kierowane z innych rejonów Polski odsyłamy do organizacji lokalnych. Nie prowadzimy schroniska, więc roztaczamy opiekę nad poszkodowanymi zwierzakami w miejscu swojego zamieszkania lub w formie płatnej w renomowanych hotelach. 

Każda podjęta przez nas interwencja wymaga od nas zaangażowania na bardzo długi okres czasu. 

Sprawa samczyka zakończona skazaniem trwała blisko cztery lata. W efekcie osiągnęliśmy zamierzony cel. Udowodniliśmy, że właścicielka rażąco zaniedbywała psa, głodziła go doprowadzając do wygłodzenia i wychudzenia, a przez brak leczenia doprowadziła zdrowie psa do ruiny. Naszym celem jest także zmiana nawyków ludzi, uświadomienie ich, że nie są bezkarni. Jest to kluczowe, ponieważ zdobyć kolejnego psa jest łatwo. A temu chcemy zapobiec. Tego efektu nie osiągniemy bez pomocy prawnej. Na zdjęciach widzicie zwierzęta, o które walczyliśmy na drodze prawnej.

Kwota podana w zbiórce jest sumą ogólną dla wielu spraw. Nie nadążymy z zakładaniem zbiórki dla każdej sprawy z osobna. Jak widać na zdjęciach jest również kot i inne psiaki. Przed nami jest wiele spraw do rozpoczęcia procesowego. Prosimy, pomóżcie regulować rachunki. Interwencji jest coraz więcej, postawa ludzi coraz trudniejsza i coraz bardziej niebezpieczna również i dla nas interweniujących w obronie zwierząt.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 7 osób
273 zł (2,73%)
Brakuje jeszcze 9 727 zł
Wesprzyj