Wspieramy zwierzaki w ramach Kampanii Mafia dla Psa!

26 155 zł
Wsparło 926 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 20 Marca 2024

Zakończenie: 25 Kwietnia 2024

Godzina: 23:59

18 Kwietnia 2024, 13:19
Aktualizacja

Za nami już miesiąc akcji! Nie poddajemy się, cały czas wierzymy, że uda nam się zebrać środki dla zwierzaków z Fundacji Kundelek i Schroniska w Dalabuszkach.

Fundacja Kundelek bardzo chce poszerzyć swoją działalność i kupić więcej dużych, komfortowych kojców. Dzięki temu więcej bezdomniaków dostanie pomoc!

I będzie mogło wygrzewać się na słonku, w bezpieczeństwie i z pełnym brzuszkiem, czekać na swój dom!

Zwierzaki ze Schroniska w Dalabuszkach potrzebują za to środków na opłacenie wizyt weterynaryjnych i leczenia. Niestety, wiele bezdomnych zwierząt trafia do azylu w fatalnym stanie...

Prosimy o Wasze wsparcie!

Dzień i noc, na przekór wszystkiemu, czasem wbrew rozsądkowi i własnym siłom, ratują cierpiące zwierzęta. Dlaczego? Bo nie mogą patrzeć na cierpienie, bo wiedzą, że pomogli już tysiącom zwierząt i to nie koniec...

Schronisko dla zwierząt w Dalabuszkach oraz Fundacja Kundelek nieustannie pracują nad zapewnieniem opieki, miłości i domów dla porzuconych, bezdomnych psów i kotów. Niestety, nie zawsze jest to możliwe bez Waszej pomocy. Zwierzaki potrzebują nas teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Przez lata te dwie organizacje bezinteresownie poświęcały się ratowaniu i opiece nad bezdomnymi zwierzętami, ale ich zasoby są ograniczone.

Teraz potrzebują naszego wsparcia. Im więcej środków zbierzemy, tym więcej psów i kotów otrzyma wsparcie. Dołączcie do nas! Razem pomóżmy kolejnym zwierzakom odzyskać szczęście!

---------

Zbiórka towarzyszy Kampanii Mafia dla Psa, której celem jest pomoc zwierzętom, przebywającym pod opieką Schroniska w Dalabuszkach i Fundacji Kundelek. Mamy ogromną nadzieję zebrać środki, które sprawią, że jeszcze więcej zwierzaków otrzyma pomoc. Dołączcie do naszej Mafii dla Psa!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
32 zakończone zbiórki
26 155 zł
Wsparło 926 osób

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej