Dla Rudego kocurka na diagnostykę i wyrwanie korzeni zębów

Wsparło 25 osób
1 200,50 zł (100,04%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 12 Maja 2023

Zakończenie: 19 Czerwca 2023

Godzina: 12:00

Rudy powoli się oswaja! Jest kotem lekko neurotycznym i bardzo łatwo go przestraszyć, ale jeszcze niedawno na widok człowieka wpadał w szał i chciał nam poodgryzać wszystkie palce.

A teraz czeka przy drzwiczkach klatki na miskę, nadstawia głowę do głaskania, no i nas nie zjada. Brak bólu, rutyna i magiczna Lidka zrobiły swoje. Kocur niestety miał komplikacje po wyrwaniu zębów i musiał przejść kolejny zabieg. Wcześniej jednak był ponownie diagnozowany. Dopiero RTG stomatologiczne pokazało, że pod dziąsłami ukryte były jeszcze dwa korzenie. Dodatkowo w gojeniu dziąseł nie pomagał calicivirus, który wyszedł w wymazie PCR.

Rudy przy okazji miał też zrobione badania krwi (profil geriatryczny) i pełną diagnostykę: badanie moczu, USG oraz RTG, żeby wykluczyć, czy jego złe samopoczucie nie ma innego źródła. Na szczęście poza problemami z zębami nic mu więcej nie doskwierało. Rudy jest już po zabiegu i laseroterapii dziąseł. Ma duży apetyt, choć nadal nie chce jeść twardych kawałków, to i tak mamy z czego się cieszyć. Małymi krokami wszystko idzie ku dobremu. To twardziel i dzielny pacjent o serduszku rozgotowanej kluski, oby szybko wrócił do zdrowia!

Bardzo prosimy o wsparcie dla naszego twardziela!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
110 zakończonych zbiórek
Wsparło 25 osób
1 200,50 zł (100,04%)
Adopcje