Niewesołe bywa życie staruszka...

Wsparło 21 osób
853 zł (18,95%)
Brakuje jeszcze 3 647 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Marca 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 23:59

Karolek, Bojarek i Filipek – podobnie do niezliczonej rzeszy innych psów – zostali potraktowani na starość w straszny, nieludzki sposób. Gdy opieka nad nimi stała się dla ich właścicieli zbyt uciążliwa, wylądowali na ulicy skąd trafili prosto do schroniskowych klatek, w których z każdym dniem tracili resztki nadziei na lepsze życie.

Na szczęście wszystkim im udało nam się pomóc: dla Filipka i Bojarka znajdując miejsca w domach tymczasowych, a Karolkowi zapewniając opiekę w domowym hotelu dla psów. Zajęliśmy się nie tylko ich komfortem i bezpieczeństwem, ale również zdrowiem, organizując niezbędną opiekę weterynaryjną, której od dawna potrzebowali, a której nikt im nigdy nie zapewniał.

Niestety lata zaniedbań doprowadziły do tego, że każdy z naszych seniorków ma poważny problem z zębami. Kiepskiej jakości karma, brak higieny i okresowych kontroli są przyczyną tego, że niektóre zęby są zupełnie popsute, na pozostałych zębach zgromadziły się grube warstwy kamienia, powodując silne i bolesne stany zapalne dziąseł, które utrudniają im jedzenie bardzo wpływając na jakość ich życia, a tą chcielibyśmy zapewnić im na najwyższym możliwym poziomie. Stany zapalne są dodatkowo dużym zagrożeniem dla ich ogólnego stanu, ponieważ zakażenie rozsiewa się stopniowo na cały organizm, znacząco zagrażając zdrowiu i życiu. Musimy umówić Karolka, Bojarka i Filipka na zabiegi dentystyczne w celu usunięcia kamienia z zębów i ekstrakcji niektórych z nich – nie możemy tego zbyt długo odkładać, zależy nam na tym, aby jak najszybciej pomóc naszym kochanym seniorom.

W tej sytuacji zwracamy się do Was z prośbą o pomoc – trzy zabiegi dentystyczne w jednym czasie będą stanowić spore obciążenie finansowe – koszt każdego z nich szacowany jest na około 1500 zł.

Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się pomóc naszym trzem starszym panom w odzyskaniu czarujących, zdrowych uśmiechów! Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty, nawet najmniejsza kwota będzie miała wielkie znaczenie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
173 zakończone zbiórki
Wsparło 21 osób
853 zł (18,95%)
Brakuje jeszcze 3 647 zł
Adopcje