Znajdek

Wsparły 24 osoby
1 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 20 Czerwca 2011

Zakończenie: 29 Czerwca 2011

Już nie Znajdek! Maks jest po operacji i ma dom :)))

Maks (dawniej Znajdek) jest już po operacji! Dziękujemy wszystkim za pomoc i za wsparcie. Obecnie Maksio dochodzi do siebie. Operacja była trudna, ponieważ jądro było bardzo małe i przesuwało się pomiędzy pachwiną, a jamą brzuszną. Lekarz nie mógł go zlokalizować i trzeba było Maksowi bardzo rozciąć brzuszek. Kiedy już zostało usunięte, okazało się, że był to już najwyższy czas na ten zabieg, gdyż na jądrze były niebezpieczne zmiany o podłożu nowotworowym... uf! Dzięki Wam zdążyliśmy z pomocą.

Natomiast Dom Tymczasowy tak bardzo zakochał się w Maksie, że nie chcą słyszeć już o oddaniu go, także Maks zostaje w domu, gdzie otoczony jest troskliwą i kochającą opieką.

Obecnie musi siedzieć cały czas w kołnierzu, którego szczerze nienawidzi, ale nawet ubranko nie powstrzymuje go przed lizaniem szwów :(
No trudno Maks... Musisz jeszcze troszkę pocierpieć, ale za to przed Tobą długie i szczęśliwe życie! Trzymamy kciuki :))))

W sumie do tej pory zapłaciliśmy:

250 zł za hotelik (brak faktury, przepraszamy, za szybko została wysłana do księgowej i odszukanie jej teraz to byłaby ciężka praca, dla naszej p. Dorotki, która ma naprawdę furę faktur na głowie)

40 zł pierwsza wizyta u lekarza

429 zł operacja

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
1 000 zł (100%)