Fundacja "Zwierzętom Pomocne- Pomorskie"

Fundacja "Zwierzętom Pomocne- Pomorskie"
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Iwona Czeszejko-Sochacka

E-mail zwierzpomorskie@gmail.com

Telefon 664397981

Lokalizacja Rypin, kujawsko-pomorskie

Fundacja Zwierzętom Pomocne- Pomorskie to dom, który tworzymy razem. Iwona, Patryk, zwierzaki i Wy- ludzie dobrych serc, dzięki którym możemy pomagać!


Kim jesteśmy? Dwójką pozytywnie zakręconych ludzi, którzy postanowili porzucić wygodne życie w mieście, przeprowadzić się na wieś i dawać z siebie wszystko, by ratować zwierzęta i poprawiać ich los. Przede wszystkim dajemy DOM zwierzętom niechcianym, by znów poczuły się kochane i szcześliwe.


Dziś pod naszą opieką znajduje się spore stado zwierząt.

Staramy się jak możemy, by każde z nich czuło się kochane, ale też dbamy o to, by były zdrowe: szczepimy, kastrujemy, badamy. 

Ratujemy koty z dramatycznych stanów, często takie, ktorym nikt inny nie dawał już szans. Trafiają do nas ciężko chore, zaniedbane, a my zawracamy je z ostatniej drogi i dzięki zaangażowaniu zazwyczaj nam się udaje! Dajemy im szansę diagnozując, lecząc, zdrowo karmiąc i jeśli są to koty adopcyjne szukamy im kochającej rodziny.

Poza kotami, które mieszkają w naszym domu dokarmiamy też dzikuski. To wiejskie stadko kotów, codziennie mogą u nas liczyć na pełną miskę, nocleg w stajni lub specjalnie zbudowanym dla nich domku. Są wykastrowane, zadbane, piękne. Wykarmienie ponad 50 wiejskich kotów to gigantyczny wydatek.

Mieszka z nami cudowny, kochający się duet: Milka i Malina. Choć od razu widać, że urodziły je inne mamy, one zdają się tego nie zauważać i zostały siostrami. Cudownie się przyjaźnią i są nierozłączne! 

Mieszka z nami kilka psiaków. Zdarzają się też inni podopieczni, bo u nas każdy zwierzak może liczyć na pomoc.


Możemy działać wyłącznie dzięki pomocy dobrych ludzi, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni zarówno za wsparcie zbiórek, jednorazową pomoc, jak i za regularne wsparcie przez ustawienie stałej wpłaty.


Dziękujemy za to, że jesteście. Wasza pomoc ma wielkie znaczenie! Razem możemy więcej!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje

Skarbonki

Pokaż więcej

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej