Opłacenie leku Zylexis dla całego kociego rodzeństwa

Zbiórka zakończona
Wsparło 5 osób
470 zł (104,44%)

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2022

Zakończenie: 15 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zbieramy na pierwszą dawkę leku Zylexis dla całej piątki rodzeństwa - koszt leku w przedziale 80/90 złotych, ale jest w stanie podnieść odporność kociaków zarówno tych w lepszym stanie jak i w gorszym. 

Kocurki zaczęły w końcu jeść, ale wciąż otrzymują masę leków, dwie koteczki są w krytycznym stanie i szczególnie u nich ważne jest, aby podać ten właśnie lek. Ostatni kociak który dojechał to koteczka, została rozdzielona od rodzeństwa, ale również jest przeziębiona :( Czy możemy liczyć na Waszą pomoc? Aby podać lek kociakom? 

Niestety patrząc na koszty leczenia kociaków - nie jesteśmy w stanie aktualnie podać leku, który zaleca weterynarz ze względu na koszty. Całość zbiórki = kwocie/wartości leku dla wszystkich kociaków. 

Zostały zgłoszone kilka tygodni temu i czekały na miejsce u nas. W tym roku pomimo mnóstwa kotów zgłoszonych, prośb pomocy i braku miejsca. Gdy była adopcja = przyjmowałyśmy kota. I tak w kółko, po kolei, koty czekały na pomoc i jak mogłyśmy od razu przyjmowałyśmy. Tak jest w przypadku tej kociej rodzinki maluszków! 

Trafiła do nas czwórka kociaków - dwa kocurki i dwie koteczki. Jedna od razu widać było, że jest chora :( Zapalenie spojówki, ropiejące oczka i katar - najmniejsza i najsłabsza. Została od razu przez nas odizolowana i rozdzielona od rodzeństwa. Reszta kociaków wyglądała na zdrową, ale niestety tak nie było :( Świerzb w uszach u wszystkich kociaków ! My już załamane, bo kolejne leki, koszty - na które nie byłyśmy przygotowane. Chcemy ratować, ale opieka weterynaryjna wiąże się z takimi kosztami przy czwórce kociaków, a miał dojechać piąty maluch (którego nie udało się wyłapać za pierwszym razem). 

Aktualnie dojechał w dniu 09.01.2021 i wszystkie kociaki są w słabym stanie, leczone, przeszły na zastrzyki (antybiotyki). Dramat ! Jesteśmy załamane. Walczymy o ich zdrowie, życie, masą zastrzyków. Trójka nie je wcale :( Dziś jeden zaczął coś dziubać, ale nadal słaby. Co dalej będzie? 

Będziemy walczyć! Prosimy Was o wsparcie, jeśli możecie i macie możliwości. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
334 zakończone zbiórki
Wsparło 5 osób
470 zł (104,44%)