Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską

Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Karolina Kaźmierczak

E-mail napomoczwierzakom.ztereska@gmail.com

Telefon 667773800

Lokalizacja Koszalin, zachodniopomorskie

Fundacja Na Pomoc Zwierzakom z Tereską mieści się w Koszalinie, Fundację tworzą dwie osoby Mama Joanna i Córka Karolina, które od wielu lat są wolontariuszami w Schronisku i widząc ogromne potrzeby zwierząt, które często trafiały pod ich opiekę na Domy Tymczasowe postanowiły stworzyć Fundację, która ma na celu pomoc i ratunek dla bezdomnych, pokrzywdzony zwierząt oraz dla tych, które za chwilę mogą stracić dom. Fundacja również pomaga opiekunom zwierząt, którzy zgłaszają się z prośbą pomocy.

Fundacja prowadzi Domy Tymczasowe na terenie Koszalina, głównie dla szczeniąt i małych piesków które mogą zostać przygarnięte pod dach 3 pokojowego mieszkania.

Zaś większe psiaki mają odpowiednią opiekę w hoteliku dla zwierząt, w którym pieski przebywają do czasu znalezienia dla Nich domu. Fundacja prowadzi działalność adopcyjną przeprowadzając wizyty przedadopcyjne, wizyty poadopyjne, podpisując umowy adopcyjne oraz zobowiązując przyszłych właścicieli szczeniąt bądź kociąt do zabiegu sterylizacji lub kastracji, aby walczyć z bezdomnością i dla zdrowotności piesków i kotków.Wszelkie strasze pieski które trafiają pod opiekę Fundacji są przed adopcją sterylizowane i kastrowane.

Fundacja przeprowadza interwencje dotyczące dobrostanu zwierząt na wsiach i w mieście. Nakazuje poprawę warunków lecz czasem zwierzęta są odbierane interwencyjnie gdy właściciel nie ma zamiaru zmienić losu zwierząt znajdujących się pod opieką i nie wykazuje zainetersowania losem zwierząt.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Skarbonki

Pokaż więcej