Światowy Dzień bezdomnych zwierząt - kolej na Twoje działanie

Zbiórka zakończona
379 zł
Wsparło 26 osób
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Kwietnia 2024

Zakończenie: 10 Kwietnia 2024

Godzina: 10:04

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

04.04.2024 r. Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych, to właściwie nie jest święto, a rzeczywistość naszego małego świata.

Liczby mówią same za siebie, szacuje się iż w polskich schroniskach mieszkają dziesiątki tysięcy psów czekających na domy. To nie wszystko. Cała masa zwierząt przebywa pod opieką fundacji/stowarzyszeń w domach tymczasowych, hotelach, przytuliskach itp. Niepoliczalne są zwierzęta, które przygarnęli prywatni ludzie prosto z Polskich ulic. Problem od lat jest niebagatelny i narastający.

Co dnia rodzą się kolejne szczeniaki, które w przyszłości z dużym prawdopodobieństwem  wylądują na ulicach, łańcuchach bądź zasilą schroniska. Zwierzęta wycofane, zalęknione często chore. Do naszej organizacji zgłasza się coraz większa liczba osób, które ratują zwierzęta prywatnie. Po za własnymi uszczuplonymi środkami szukając pomocy w zakupie dobrej jakościowo karmy. Są to zarówno karmiciele kotów wolno bytujących, ale też coraz częściej zgłaszają się do nas małżeństwa, które w swoich prywatnych domach tworzą małe pomieszczenia pomocowe.

Ludzie, których zawsze w pewnym momencie przerasta narastająca liczba tymczasowiczów. Wtedy często zostają bez pomocy i muszą przyglądać się jak zwierzęta, którym chcieli pomóc nie dojadają. Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych jest przypomnieniem o tych problemach i teraz masz okazję przyłączyć się do zbiórki na worki Brita i puszki animodny. Jako organizacja zajmująca się tym tematem od lat mamy świadomość, że każda Wasza pomoc jest niezbędna.

Zbiórka zorganizowana na zakup karmy mokrej oraz suchej dla zwierząt znajdujących się pod opieką domów tymczasowych.

______________________________

Masz pytania? Skontaktuj się z nami tel: +48 884 257 675, e-mail: fundacjaopz@gmail.com

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
44 zakończone zbiórki
379 zł
Wsparło 26 osób
Adopcje