Bezdomniaki

Bezdomniaki
8 Stałych Pomagaczy
Aga Nieroda
X zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Ewelina Morawska

E-mail fundacjabezdomniaki@gmail.com

Telefon 666345888

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Kilka słów o nas - założycielach fundacji. Jesteśmy zwykłymi osobami z ponadprzeciętną wrażliwością na los zwierzaków.

Zaczęło się bardzo niewinnie, od przygarniania bezdomnych zwierząt błąkających się po ulicach a następnie znajdowaniu im nowych właścicieli. Takich przypadków było coraz więcej i więcej...

Z czasem rozpoczęłyśmy nieformalną współpracę z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Marki. W ten sposób w roku 2012 udało nam się oddać do adopcji ok 60 psów, odłowionych na terenie Marek. W roku 2013 nowe domy znalazłyśmy 70 zwierzętom.

Aby móc pomagać także zwierzętom spoza naszego miasta, postanowiłyśmy założyć Fundację. W ten sposób w styczniu 2013 powstała Fundacja Bezdomniaki, której działalność rozkręca się dość powoli - nie jesteśmy bowiem osobami zbyt znanymi w tzw. środowisku, więcej bowiem robimy niż o tym rozgłaszamy.

Każde zwierzę, które trafia pod opiekę fundacji, jest badane i w razie potrzeby leczone. Każde jest odrobaczone, zaszczepione oraz zaczipowane oraz zabezpieczone przeciw kleszczowo. Wiele z nich trafia do nas po wypadkach komunikacyjnych, przechodzi operacje oraz rehabilitację.

Bądźcie z nami, dzięki Wam możemy pomagać!

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Sylvia Kurtys

15 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

agnieszkak

30 zł

Agata

Żeby Ci wspaniali ludzie mogli dalej pomagać tym bezbronnym istotkom. Dziękuję Wam bardzo. Dzięki Waszej dobroci mam dwa najcudowniejsze koty😊

Pokaż więcej

8 Stałych Pomagaczy
Aga Nieroda
X zł miesięcznie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość