Fundacja Cane Corso Rescue Poland

Fundacja Cane Corso Rescue Poland
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Joanna Sroka

E-mail adopcje@canecorsoadopcje.pl

Telefon 515517477

Lokalizacja Łódź, łódzkie

Gdy serce i nadzieje gaśnie pojawiamy się my – Fundacja Cane Corso Rescue Poland. Jesteśmy Grupą Ludzi, która kocha Molosy, a w szczególności psy rasy Cane Corso i w typie Cane Corso. Dzięki wsparciu Darczyńców naprawiamy to co niszczą Ludzie i przywracamy nadzieję tym skrzywdzonym zwierzętom wiarę w naszą ludzką rasę.

Po prostu Człowieki dla Molosów -Szanujemy-Wspieramy-Adoptujemy.

Oficjalnie zarejestrowaliśmy się w grudniu 2015 roku, ale działaliśmy już dużo wcześniej gdy było stanowczo mniej corsiaków i psów w typie CC, które potrzebowały pomocy i nowych domów. Nie szczycimy się faktem ile psiaków przy naszym zaangażowaniu i pomocy znalazło nowe rodziny bo to dla nas jako ludzi i społeczeństwa wstyd. Liczba 300 już dawno przeszła i od tamtej pory nie skupiamy się na tym fakcie. Przykre, że aż tyle wspaniałych psów płaci za to, że człowiek nie podołał.

Różne są powody, które sprawiają, że pies szuka domu innego. Nie oceniamy nikogo. Skupiamy się wyłącznie na pomocy tym zwierzakom i tyle..a może aż tyle. Mamy tylko jedno marzenie-byśmy przestali być potrzebni i odzyskali nasze życie prywatne bo to będzie oznaczało, że każdy pies ma swoją kochającą i szanującą go Rodzinę.

Fundacja Cane Corso Rescue Poland Na Rzecz Walki z Bezdomnością Psów Rasy Cane Corso oraz w typie Cane Corso.

Pomogli

Ładuję...