Bez was nie przetrwamy!

Zbiórka zakończona
Wsparły 144 osoby
8 540 zł (85,4%)

Rozpoczęcie: 31 Grudnia 2020

Zakończenie: 7 Lutego 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
07 Lutego 2021, 13:39
Dojechało siano i mesz:)

Nawet nie wiecie jak się cieszymy, bo dojechało siano i mesz dla naszych dużych przyjaciół. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. To dzięki wam:)

Pokaż wszystkie aktualizacje

02 Lutego 2021, 22:50
To dzięki Wam

Dziękujemy bardzo za waszą pomoc. Dzięki wam, udało nam się zamówić już pasze, mesz i siano. Dzisiaj dojechał cała paleta paszy a na dniach dojedzie mesz i cały TIR siana. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, jednak pozostały nam jeszcze do zapłacenia zaległe faktury za weterynarza i kowala. Cały czas prosimy o pomoc

Nasze stowarzyszenie od kilku lat zajmuje się hipoterapią z elementami fizjoterapii przy udziale koni dla dzieci z niepełnosprawnościami zarówno ruchowymi jak intelektualnymi.

Wszystkie konie, które z nami pracują są zwierzętami wyrwanymi spod noża rzeźnika. Dzięki wieloletniej pracy udało się przywrócić ich zaufanie do człowieka na tyle, że w tej chwili są końmi terapeutycznymi. W naszym ośrodku przebywają również przygarnięte z ulicy psy i koty, które również dzięki miłości okazanej przez nas opiekunów oraz dzieci, które biorą udział w zajęciach terapeutycznych potrafiły po raz kolejny uwierzyć w dobro człowieka.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywa kilkadziesiąt zwierząt. Każdy ma swoją historie, każdy z nich jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Niemal każdy z nich przebył trudną drogę, a my daliśmy im drugie życie. Dzięki czemu możemy cieszyć się ich obecnością i dobrą energią, głaskać, czesać, karmić... Po prostu BYĆ. Każdy z naszych podopiecznych wymaga codziennej pielęgnacji i opieki weterynaryjnej: specjalna dieta, leczenie weterynaryjne, suplementy diety, kowal itp.

Niestety ze względu na pandemię stanęliśmy na krawędzi. Do tej pory radziliśmy sobie dzięki wsparciu sponsorów zaprzyjaźnionych firm - niestety ich również dopadła pandemia. Nasze zapasy się kurczą - wystarczą maksymalnie do połowy stycznia.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej działalności. Wspierając nas - wspieracie nie tylko naszych braci mniejszych, ale również grupy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, które korzystają z terapii kontaktowej z naszymi podopiecznymi. Bez Was nie damy rady! Prosimy o pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 144 osoby
8 540 zł (85,4%)