Medium pieczatka okragla zielona

Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL

Środki zebrane na działalność statutową

98 zł

Środki zebrane poprzez zbiórki

18 111,83 zł

Działamy na terenie Śląska od drugiej połowy 2008 roku. Zanim zjednoczyliśmy swoje siły w ramach Fundacji, wspieraliśmy zwierzaki na własną rękę.

Pomagamy zwłaszcza kotom, których los jest nam szczególnie bliski. Jednak inne zwierzęta również znajdą u nas ciepły kąt i opiekę. W warunkach miejskich, bowiem żadne z nich nie ma łatwego życia.

Działamy na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt oraz zwalczania ich bezdomności.

Udzielamy wszechstronnej pomocy wszystkim bezdomnym, porzuconym i chorym zwierzętom.

Staramy się zwalczać wszelkie przejawy okrucieństwa wobec zwierząt domowych i wolno żyjących.

Prowadzimy program sterylizacji i kastracji ograniczając populację wolno żyjących kotów. Bowiem każda wysterylizowana kocica to 1-2 miotów mniej w ciągu roku.

Wszyscy, którzy tworzą naszą fundację, to prawdziwi przyjaciele zwierząt, wspólna pasja pozwala nam skuteczniej pomagać zwierzętom w potrzebie.

Wszyscy działający w Fundacji, zarówno Zarząd jak i Wolontariusze nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. To co robimy wynika bowiem z potrzeby serca, z miłości do zwierząt oraz z chęci ratowania ich zdrowia i życia.

Niestety to nie wystarczy, bez środków finansowych nie jesteśmy w stanie działać, dlatego zwracamy się do wszystkich kochających zwierzęta by pomogli nam w walce o dobro naszych Braci Mniejszych

Darowizny pieniężne, które wpływają na nasze konto wykorzystywane są na pomoc zwierzętom będących pod nasza opieką - na ich leczenie i utrzymanie, a także na sterylizację i kastrację kotów wolno żyjących i ich dokarmianie, oraz leczenie.

Wesprzyj

Reprezentant Ewa Szczepaniak

E-mail ewa.szczepaniak@chatul.pl

Telefon 530 482 248

Lokalizacja Bytom, śląskie

Aktywne zbiórki

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość