Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL

Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL

Reprezentant Ewa Szczepaniak

E-mail ewa.szczepaniak@chatul.pl

Telefon 530 482 248

Lokalizacja Bytom, śląskie

Działamy na terenie Śląska od drugiej połowy 2008 roku. Zanim zjednoczyliśmy swoje siły w ramach Fundacji, wspieraliśmy zwierzaki na własną rękę.

Pomagamy zwłaszcza kotom, których los jest nam szczególnie bliski. Jednak inne zwierzęta również znajdą u nas ciepły kąt i opiekę. W warunkach miejskich, bowiem żadne z nich nie ma łatwego życia.

Działamy na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt oraz zwalczania ich bezdomności.

Udzielamy wszechstronnej pomocy wszystkim bezdomnym, porzuconym i chorym zwierzętom.

Staramy się zwalczać wszelkie przejawy okrucieństwa wobec zwierząt domowych i wolno żyjących.

Prowadzimy program sterylizacji i kastracji ograniczając populację wolno żyjących kotów. Bowiem każda wysterylizowana kocica to 1-2 miotów mniej w ciągu roku.

Wszyscy, którzy tworzą naszą fundację, to prawdziwi przyjaciele zwierząt, wspólna pasja pozwala nam skuteczniej pomagać zwierzętom w potrzebie.

Wszyscy działający w Fundacji, zarówno Zarząd jak i Wolontariusze nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. To co robimy wynika bowiem z potrzeby serca, z miłości do zwierząt oraz z chęci ratowania ich zdrowia i życia.

Niestety to nie wystarczy, bez środków finansowych nie jesteśmy w stanie działać, dlatego zwracamy się do wszystkich kochających zwierzęta by pomogli nam w walce o dobro naszych Braci Mniejszych

Darowizny pieniężne, które wpływają na nasze konto wykorzystywane są na pomoc zwierzętom będących pod nasza opieką - na ich leczenie i utrzymanie, a także na sterylizację i kastrację kotów wolno żyjących i ich dokarmianie, oraz leczenie.

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

Kocham zwierzęta więc choć odrobinę chcę wesprzeć Tych co robią to w rzeczywistości.
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

wildsummer25

23 zł

Anonimowy Pomagacz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość