Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Ewa Szczepaniak

E-mail ewa.szczepaniak@chatul.pl

Telefon 530 482 248

Lokalizacja Bytom, śląskie

Zamiast wylewać łzy nad losem zwierząt i patrzeć bezczynnie na ich cierpienie postanowiliśmy realnie nieść im pomoc. Naszym celem jest nie tylko ratowanie porzuconych, pokrzywdzonych i chorych zwierząt, ale również zapobieganie bezdomności zwierząt i edukacja dzieci w zakresie odpowiedzialnej opieki nad psami i kotami.

Niezwykle ważne jest dla nas także ułatwianie ludziom udzielania pomocy zwierzętom. Wiemy, że jest wiele osób, które nie przejdą obojętnie obok zwierzaka w potrzebie, czasem jednak mają obawy, brakuje im wsparcia, finansów, umiejętności. Dlatego też dajemy ludziom narzędzia i wiedzę, która pozwala nieść pomoc zwierzętom. Oprócz użyczania niezbędnego sprzętu, finansowania opieki weterynaryjnej dla zwierząt bezdomnych i działalności adopcyjnej, wydajemy materiały edukacyjne, ulotki, organizujemy wykłady z udziałem lekarza weterynarii.

CHATUL od 10 lat istnieje dla dobra zwierząt, każde z nich jest przez nas traktowane z szacunkiem i zrozumieniem.

Angażujemy się w pomoc konkretnemu zwierzakowi i robimy co w naszej mocy, by odtąd jego los był lepszy. Nie ukrywamy – kosztuje to wiele, zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym, ale wiemy, że warto. Każde zwierzę, którym się opiekujemy ma imię, znamy jego historię i wiemy, czego potrzebuje do godnego życia.

CHATUL tworzą ludzie, którzy są bardzo różni – wszystkich nas jednak łączy wiara w to, że uda się poprawić życie zwierząt wokół nas. Nie jesteśmy marzycielami, jesteśmy aktywnymi pasjonatami w służbie dla zwierząt.

Ludzie oswoili zwierzęta i ludzie są winni bezdomności, cierpieniu i nieszczęściom zwierząt. Pomagamy, bo chcemy móc spojrzeć w oczy psa i kota bez wstydu za to, że jesteśmy ludźmi.

Ładuję...

20 zł

Google Pay

2 darowizny na tę organizację, ostatnia
Adopcje