Fundacja Animals Mielec

Fundacja Animals Mielec
2 Stałych Pomagaczy
Agata Ga
100 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Krzysztof Łączak

E-mail mielec.fam@gmail.com

Telefon 792792792

Lokalizacja Mielec, podkarpackie

FUNDACJA ANIMALS MIELEC, 39-300 MIELEC
nr konta: 97 1090 2750 0000 0001 2062 0732
IBAN : WBKPPLPP

Jesteśmy ex-wolontariuszkami mieleckiego schroniska dla zwierząt. Byliśmy w nim od 2002 do końca 2019. Obecnie nie mamy wstępu do mieleckiego schroniska i nie pomagamy w adopcjach zwierząt z tego schroniska.

Fundację prowadzimy całkowicie za darmo, w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Nie mamy etatów, nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za naszą działalność.

Prowadzimy szeroko zakrojone akcje kastracji i sterylizacji dla zwierząt właścicielskich, bezdomnych, kotów wolno żyjacych. Współpracujemy z lecznicami w Mielcu, Czerminie, Dębicy, Nowej Dębie, Tarnobrzegu. Pomagamy zwierzętom: właścicieli będących w trudnej sytuacji materialnej, z dużych skupisk/stad psów i kotów na wsiach i miastach, wolno żyjącym. Dokarmiamy koty wolno żyjące na działkach, wyłapujemy do kastracji, przekazujemy budki dla tych kotów. Przekazujemy karmę karmicielom.


Pomagamy zwierzętom z ubogich gospodarstw poprzez przekazywanie bud, karmy suchej i mokrej, środków na odrobaczenie, odpchlenie, p.kleszczowe. Zapewniamy bezpłatne kastracje psów i kotów z takich miejsc.

Pomagamy w lokalnych schroniskach i przytuliskach. Najaktywniej w Schronisku Czekadełko w Wadowicach Górnych.

Nasza strona to www.mielec.bezdomne.com. Prowadzimy ją od 2005.

Pomogli

Ładuję...

2 Stałych Pomagaczy
Agata Ga
100 zł miesięcznie