Rozbudowa foczego szpitalika. Podaruj fokom noworoczny prezent!

Rozpoczęcie: 30 Listopada 2020

Zakończenie: 28 Stycznia 2021

Godzina: 01:00

Udało się! Wreszcie możemy podzielić się informacją, że planowana rozbudowa foczego szpitalika, którą wsparło tak wiele osób, zakończyła się sukcesem a 34 naszych foczych pacjentów w tym sezonie rehabilitacyjnym mogło być leczonych w komfortowych warunkach. Dzięki środkom zebranym w czasie świątecznej i noworocznej zbiórki mogliśmy osłonić naszych małych pacjentów przebywających w zewnętrznych izolatkach trwałym zadaszeniem oraz zaaranżować  dodatkowe izolatki tak, żeby być przygotowanym na przyjęcie każdej foki potrzebującej naszej pomocy. Teraz focze maluchy, które trafiają do nas na leczenie i rehabilitację, mogą liczyć na więcej miejsca i bardziej komfortowe warunki, w których  wracają pod naszym troskliwym okiem do zdrowia.

Nie byłoby to możliwe bez Waszego wielkiego serca, które okazaliście, przekazując darowizny na rzecz szpitalika. DZIĘKUJEMY !

Dziś pod koniec sezonu rehabilitacyjnego, przy nieocenionej pomocy wolontariuszy, pomogliśmy już 34 małym pacjentom. Małe foki trafiają do naszego szpitalika przez kilka miesięcy. W okresie marzec – maj są to głównie foki szare i niezwykle rzadko także foki obrączkowane. W czerwcu, kiedy na świat przychodzą foki pospolite, trafiają do nas również szczenięta tego gatunku. Po pobycie w naszym ośrodku wrócą na wolność, gdzie rozpoczną samodzielne życie. Jeżeli chcecie pomóc nam ratować małe foki, możecie to zrobić przekazując darowiznę na www.bit.ly/pomocfokom lub na www.bit.ly/ratujfoki

Wsparło 1 898 osób
83 441 zł (104,3%)