Fundacja "Dom Tymianka"

Fundacja "Dom Tymianka"
1 Stały Pomagacz
Jadwiga Kowalska
5 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Renata Kiełbus

E-mail domtymianka@gmail.com

Telefon 518687826

Lokalizacja Opinogóra Górna, mazowieckie

Wzruszacze

Są lżejsze niż jesienne mgiełki
i zajmą tylko pół poduszki,
bo mają uszy jak supełki,
ogonki jak cieniutkie strużki
i cicho, zanim się spostrzeżesz,
wejdą ci w serce na paluszkach...

Dom Wzruszaczy to rodzinny dom zwierząt. Ta nazwa chyba najlepiej określa charakter naszej działalności. W roku 2011 powstała Fundacja „Dom Tymianka”, której celem jest ratowanie zwierząt najbardziej potrzebujących – starych, chorych, kalekich, porzuconych. Zabieramy je, często zagłodzone, z wiejskich łańcuchów lub ze schronisk-molochów, gdzie nie miałyby szans na przeżycie.

Do tej pory znaleźliśmy domy adopcyjne dla blisko 300 psów, kilkudziesięciu kotów oraz jednego wykupionego z rzeźni konia. Od kilku lat skupiliśmy się na opiece nad tymi, które stoją najniżej w społecznych hierarchiach ważności: psich staruszkach porzucanych masowo przez „właścicieli” i umierających za schroniskowymi kratami z samotności i braku nadziei.

Obecnie pod opieką mamy 75 psów i 6 kotów. Większość z nich to staruszki. Trzy niewidome, jeden bez nerki, dwa głuche – wszystkie doskonale radzą sobie w życiu, są kochane i nadrabiają radością poprzednie smutne życie. W Domu Tymianka znajdą Państwo fascynujące opowieści, piękne fotografie i ogromną dawkę humoru.

Fundacja „Dom Tymianka” jest organizacją non profit, jesteśmy w niej wolontariuszami, a środki finansowe pozyskane od sponsorów w całości są przeznaczone na utrzymanie i leczenie zwierząt. 

Fundacja utrzymuje się wyłącznie z darowizn prywatnych darczyńców, nie zawieramy umów gminami i nie mamy żadnych publicznych dotacji. Zapraszamy serdecznie do poczytania opowieści o naszych Wzruszaczach, na pewno nie pozostawią Państwa obojętnymi i zachęcamy do rozważenia, czy zechcą Państwo pomóc nam w naszym skromnym, lecz ważnym dziele. 

Wsparli

200 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

150 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Jadwiga Kowalska
5 zł miesięcznie