Ufundujmy lekarstwa naszym gajowym przyjaciołom!

Wsparło 6 osób
154 zł (1,54%)
Brakuje jeszcze 9 846 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Maja 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Kochani, po raz kolejny ruszamy z pomocą naszym przyjaciołom w Schronisku dla zwierząt w Gaju. Dotychczas pomogliśmy im już wielokrotnie. Jak nam poszło? Zobaczcie sami w tym miejscu oraz tutaj.

Potrzeby są ogromne, dotyczące lekarstw i kosztów leczenia ogółem. Schronisko wydaje na nie rocznie ok. 120 tys. zł. Na chwilę obecną potrzeba pilnie leków na kwotę ok. 10 000 zł. 

Hurtownia Medivet zgodziła się, aby wystawić nam faktury w granicach swoich możliwości. Co to w praktyce oznacza? Ano to, że tyle ile uda się uzbierać, tyle realnie zostanie przeznaczone na zakup wszystkich lekarstw. Nie ma zatem obawy, że w przypadku braku uzbierania pełnej kwoty, Wasze wpłaty zostaną zaliczone na poczet innej zbiórki. Budżet zbiórki jest więc maksymalny, ale liczy się w praktyce każda złotówka. Ponieważ za kilkaset złotych również uda się zrealizować część celu.

Do Schroniska w Gaju trafia rocznie ok. 600 psów i kotów. To jedno z największych schronisk w Polsce. Potrzeby są ogromne nie tylko dotyczące karmy, ale zwłaszcza dotyczące lekarstw i kosztów leczenia ogółem. Schronisko wydaje na nie rocznie ok. 120 tys. PLN Na chwilę obecną potrzeba pilnie leków na kwotę ok. 10 000 zł. Poniżej prezentujemy listę z kosztorysem:

Ruszamy więc z pomocą. Liczy się każda złotówka.

Uwaga! Dla każdej osoby, która wpłaci przynajmniej 100 zł i wyśle informację na adres allforanimals@firma.pl. Fundacja przygotowała niespodziankę, którą wyśle Pocztą! Chcecie się przekonać? Sprawdźcie sami!

***

Za całą uzbieraną sumę Fundacja All For Animals zobowiązuje się, do zakupienia zwierzakom w Schronisku w Gaju niezbędnych lekarstw. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w akcji. Każdy z Was może ratować jedno ze zwierzaków. Nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić cały świat dla jednego psa, czy kota.

                       All For Animals - leave the world a slightly better place

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
30 zakończonych zbiórek
Wsparło 6 osób
154 zł (1,54%)
Brakuje jeszcze 9 846 zł
Wesprzyj