Podlaska Fundacja Empatia

Podlaska Fundacja Empatia

Reprezentant Malwina Mańkowska

E-mail pfempatia@gmail.com

Telefon 730262333

Lokalizacja Ciechanowiec, podlaskie

Fundacja prowadzi działalność charytatywną i edukacyjną, w zakresie: ochrony i promocji zdrowia oraz ochrony środowiska, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, promocji i organizacji wolontariatu.

Podlaska Fundacja Empatia od 2015 roku przy pomocy wolontariuszy aktywnie pomaga bezdomnym zwierzętom znaleźć nowe domy. Działamy głównie na Podlasiu (na terenie Gminy Ciechanowiec).

Od 2016 roku PFE prowadzi charytatywnie małe przytulisko, gdzie schronienie znajdują niechciane i bezdomne psy.

Skuteczne pomaganie wymaga jednak nieustannej pracy, zaangażowania oraz finansów. Fundacja borykała się z brakiem rąk do pracy, przez co o mały włos nie została zamknięta. Obecnie bogatsza w wolontariuszy, próbuje ratować to, co wspólnymi siłami, na przestrzeni tych 3 lat udało się stworzyć -  przytulisko, dające ratunek nic nie winnym istnieniom oraz wspólnotę ludzi, którym przyświeca jeden cel - pomoc.

Aby marzenia naszych podopiecznych o lepszym życiu stały się rzeczywistością niestety poza dobrymi sercami potrzeba również dobrych warunków, które dzięki uzyskanym darowiznom stworzymy.

Dziękujemy w imieniu swoim i naszych psiaków za wsparcie!Wsparli

50 zł

Ewa

50 zł

Ewa

50 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Aga

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Basia

Pokaż więcej