Podlaska Fundacja Empatia

Reprezentant Malwina Mańkowska

E-mail pfempatia@gmail.com

Telefon 730262333

Lokalizacja Ciechanowiec, podlaskie

Fundacja prowadzi działalność charytatywną i edukacyjną, w zakresie: ochrony i promocji zdrowia oraz ochrony środowiska, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, promocji i organizacji wolontariatu.


Podlaska Fundacja Empatia od 2015 roku przy pomocy wolontariuszy aktywnie pomaga bezdomnym zwierzętom znaleźć nowe domy. Działamy głównie na Podlasiu (na terenie Gminy Ciechanowiec).

Skuteczne pomaganie wymaga jednak nieustannej pracy, zaangażowania oraz finansów. Fundacja często boryka się z brakiem rąk do pracy, przez co o mały włos nie została zamknięta. Obecnie bogatsza w wolontariuszy, próbuje ratować to, co wspólnymi siłami, na przestrzeni tych 5 lat udało się stworzyć. 


Aby marzenia naszych podopiecznych o lepszym życiu stały się rzeczywistością niestety poza dobrymi sercami potrzeba również dobrych warunków, które mamy nadzieję im stworzyć z Państwa pomocą.


Fundacja ma również na celu motywację młodego pokolenia do pomocy oraz udziału w wolontariacie. Poprzez aktywizację dzieci i młodzieży mamy nadzieję szerzyć ideę empatii, o której niestety bardzo często zdarza się ludziom zapominać.


Dziękujemy w imieniu swoim i naszych psiaków za wsparcie!