Zbieramy na izolatki dla foczych maluchów

Rozpoczęcie: 28 Grudnia 2022

Zakończenie: 29 Maja 2023

Godzina: 16:43

Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie ostatniej zbiórki w serwisie Ratujemy Zwierzaki. Dzięki zebranym środkom  udało się rozbudować  foczy szpitalik, w którym pojawiły się kolejne izolatki dla małych pacjentów  wykonane z laminatu, z ogrzewaną częścią „plażową” do odpoczynku i częścią basenową, która zapewnia fokom regularne kąpiele, niezbędne do nauki samodzielnego jedzenia oraz do nabierania sprawności w pływaniu przed powrotem do natury. Rozbudowa zewnętrznego aneksu rehabilitacyjnego  pozwoli zapewnić miejsce dla kolejnych pacjentów szpitalika, których w ostatnich latach przybywa.

Izolatki z laminatu są trwałe, zapewniające wygodę foczkom oraz ułatwiające codzienną opiekę nad nimi. Mamy nadzieję, że posłużą lata, a nam uda się dzięki nim uratować i przygotować do życia na wolności kolejne potrzebujące pomocy foki.

Szykujemy się już do nowego sezonu foczych narodzin, kiedy znów do naszego ośrodka będą trafiały  małe foki. Jesteśmy jedynym takim ośrodkiem w Polsce. Zachęcamy Was do stałego pomagania ośrodkowi rehabilitacji fok w serwisie Ratujemy Zwierzaki na www.ratujemyzwierzaki.pl/fokarium

Z okazji Nowego, 2024 roku, życzymy Wam wielu obserwacji fok w naturze. Być może wśród fok, które zobaczycie będzie jeden z naszych pacjentów lub jedna z pacjentek.

Wsparło 1 436 osób
78 926 zł (100,02%)