Wesprzyj pieski i zgarnij ebooka

Szczerze Mówiąc
organizator skarbonki

Wspierając tę zbiórkę dowolną kwotą otrzymasz ebooka "Head-Care" na maila, którego podasz w trakcie płatności. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany dla Grupy Ratuj.

Szczerze Mówiąc

Co znajdziesz w ebooku? Tak naprawdę, to bardziej workbook, znajdują się w nim karty pracy, które pomogą Ci się lepiej zrozumieć. Jest też nieco teorii oraz moje komentarze do zadań. Treść jest wzbogacona o kody QR, które rozszerzają zawartość.

O autorce
Mam na imię Patrycja. Jestem psycholożką i seksuolożką w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię ze specjalnością kliniczną i neuropsychologią na UMCS w Lublinie. Psychoedukuję na blogu i Instagramie, od lutego 2021 nagrywam podcast Szczerze Mówiąc. Po co to wszystko? Dla zdrowia psychicznego, oczywiście! Chciałabym też pokazać ludziom, że psycholog to całkiem zwykły człowiek, który poza gabinetem nie trzyma się kurczowo analizy ludzkiego zachowania i ma różne problemy.

Grupa Ratuj to stowarzyszenie mające siedzibę we Wrocławiu, które działa na zasadach wolontariatu. Najważniejszą częścią działalności stowarzyszenia jest ratowanie psów i kotów - bezdomnych i przebywających w złych warunkach. Ponadto wolontariusze organizują wiele różnych wydarzeń, które mają na celu promocję adopcji zwierząt oraz edukację w zakresie zajmowania się nimi.

W przypadku jakichkolwiek trudności proszę o kontakt mailowy: szczerzemowiackontakt@gmail.com

Wsparli

20 zł

Martyna

X zł

Ala

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Kocham pieski❤️
10 zł

Natalia

Jesteście najlepsze !❤️
30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
23%
691 zł Wsparło 17 osób CEL: 3 000 ZŁ