Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Obywatelskich START

Reprezentant Dominika Jaśkiewicz

E-mail stowarzyszeniestart@wp.pl

Telefon 513315422

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Po ponad 5 latach działania stanęliśmy pod ścianą. Nie mamy jak opłacić faktur, nie jesteśmy w stanie nawet wykarmić naszych podopiecznych...

Te zdjęcia to tylko kilka z wielu zwierzaków, które uratowaliśmy. Było ich tak wiele... Nigdy nie odmawialiśmy, kiedy od naszej pomocy zależało kolejne życie. Ratowaliśmy te zwierzęta, do których nikt nie chciał wyciągnąć pomocnej dłoni. Ale dotarliśmy do kresu naszych możliwości. W tej chwili dalsza działalność naszego stowarzyszenia stoi pod znakiem zapytania. I to nie są puste słowa, to nie jest chwyt marketingowy, to są fakty :(

Za to Was, kochających zwierzaki są tysiące. I dlatego nawet 1 zł może być tym, co przyniesie ratunek, pod warunkiem, że każdy, kto przeczyta nasz apel, zechce nam tę złotówkę co miesiąc podarować.

Stowarzyszenie START powstało w 2016 r. i ma na celu szeroko rozumianą pomoc zwierzętom w Polsce.

Pomagamy tym, które ludzka obojętność lub brak wyobrażni skazała na śmierć; tym, które nie mają nikogo kto przyszedłby im na ratunek.
Pod naszą opiekę trafiają chore koty z ulicy albo zwierzęta z interwencji, często stare i z przewlekłymi schorzeniami, zaniedbane i nie leczone przez dotychczasowych właścicieli, którzy nierzadko chcą je uśpić. Ale my nie usypiamy, my walczymy dopóki jest cień nadziei na uratowanie życia.
Leczymy bez względu na koszty, nie przeliczamy życia zwierząt na pieniadze. A przede wszystkim też kastrujemy, bo jest to najskuteczniejszy sposób na walkę z bezdomnością zwierząt.

Ratujemy koty z Warszawy i Bydgoszczy oraz okolic. Prowdzimy też sprawy w sądzie w których występujemy w imieniu pokrzywdzonych zwierząt.

Walczymy też o zwierzęta dzikie oraz działamy na rzecz ochrony ich miejsc bytowania, przeciwstawiając się nieuzasadnionym wycinkom drzew i krzewów na terenie Warszawy.

Prowadzimy również szeroko pojęte działania edukacyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wszyscy działamy jako wolontariusze.

Informacje o bieżących działaniach publikujemy na naszym fanpage https://www.facebook.com/StowarzyszenieSTART

Statut Stowarzyszenia dostępny jest do pobrania pod linkiem: https://stowarzyszeniestart.files.wordpress.com/2016/04/statutpoprawiony.pdf

Pomogli

Ładuję...