Wywiezione, wypchnięte, pozostawione! Potrzebne wsparcie dla 16 ofiar świąt!

Wsparło 225 osób
6 545,85 zł (109,09%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2020

Zakończenie: 10 Kwietnia 2020

To miały być wspólne radosne święta, wszystkie te przygotowania, zapachy z kuchni, porządki. Pakowaliśmy się na wyjazd do rodziny. Myśleliśmy, że jedziemy z rodzinami na święta...

Poznajcie krótkie historie tych, których wywieziono, pozostawiono lub tak jak maleńką Gwiazdkę wypchnięto z auta.  Pod opiekę fundacji Znajdki  trafiło 16 zwierząt porzuconych przed Wigilią. 16 koszmarnych interwencji i pękniętych  zwierzęcych serc. Pierwsza - sunia Karolcia,  ktoś zostawił ją w lesie na parkingu dla tirów. Karolcia siedziała sparaliżowana strachem i czekała na powrót swojej „rodziny”. To typowo domowa  sunia, była tak smutna, że serce pęka.


Sunia Maja - maleńkie przerażone ciałko, wywieziona na polne drogi, gdzie nie ma dookoła niczego, kolejna złamana psia psychika I psie serce rozdarte na kawałki.


Trzecia sunia to Sonia pozostawiona w stodole razem z trójką swoich szczeniąt. 


Dwaj bracia pozostawieni pod przytuliskiem przed samą Wigilią.


Owczarek Ben Benek biegał po ulicy jak w amoku za każdym samochodem w nadziei, że po niego wrócą.


Gwiazdeczkę malutką 3 kg sunie wypchnięto z pędzącego auta. Obrażenia od uderzenia w głowę były tak mocne, ze sunia straciła wzrok... Nadal walczy o zdrowie.Karmelka zwyczajnie oddano przed wyjazdem jako problem na święta, podpisaliśmy zrzeczenie i zabraliśmy.


Roxi i jej czwórkę szczeniąt pozostawiono na melinie, sunia w panice szukała jedzenia dla swoich dzieci.


Pomóżmy im razem odzyskać zdrowie i wiarę w człowieka, dajmy im wspólnie  szanse na lepsze życie. Naprawmy zło, które im wyrządzono...

Fundacja Znajdki 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
90 zakończonych zbiórek
Wsparło 225 osób
6 545,85 zł (109,09%)
Wesprzyj