Fundacja Przytulisko Znajdki K/Radzymina

Fundacja Przytulisko Znajdki K/Radzymina
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Magda Pasterz

E-mail znajdki2012@gmail.com

Telefon 664 821 160

Lokalizacja Tłuszcz, mazowieckie

Poznaj nas:
Fundacja Znajdki to garstka wolontariuszy kochających i ratujących zwierzęta każdego dnia od wielu lat. To także i przede wszystkim kilkadziesiąt psów i kotów czekających w tej chwili na nowe domy. Każdego roku to kilkaset ocalonych zwierząt.
Zgłaszają je nam ludzie niemalże codziennie. Przyjmujemy pod naszą opiekę upodlone, przerażone, zagłodzone, wyrzucane jak śmieci na poboczach.
Leczymy, spędzamy godziny w przychodniach weterynaryjnych, socjalizujemy, przygotowywujemy do adopcji i szukamy domów najlepszych pod słońcem.

Kilka dni temu trafił też do nas pies Michaś. Nasze serca rozpadły się na kawałki i zrobimy wszystko, aby go uratować. Błagamy o pomoc...
Chory, sponiewierany, cierpiący... Piesek o wadze 7 kg wyglądający jak skorupa. Jest w bardzo ciężkim stanie. Leczenie będzie długotrwałe i bardzo kosztowne. Skrajnie niedożywiony, wyniszczony z zapaleniem skóry. Grzybica, poparzenia słoneczne, całkowity brak sierści, świerzb drążący, stada pcheł i kleszczy, pękająca skóra- to właśnie tak wygląda psia bezdomność..

Michas w swoim domu. Tak zmieniamy ich życie..


Ratujemy, leczymy, edukujemy.. i bardzo prosimy o pomoc.
Nasza działalność realizowana jest wyłącznie dzięki wsparciu i darowiznom od osób prywatnych, firm i instytucji. Bez Waszego wparcia nie mamy szans ratować tych, które o pomoc same nie poproszą.

Nasze Znajdki:
Pod naszą opieką od kilku lat jest wiele zwierząt niepełnosprawnych, które do tej pory nie znalazły domów i mają bardzo małe szanse na adopcję. Wymagają regularnej opieki weterynaryjnej, większość z nich musi mieć zapewnioną specjalistyczną karmę. Część zwierząt musi na stałe przyjmować leki. 

Takimi psami jest Sznaucerka Fionka, malutkie psie dziadeczki na wózeczkach Włodzio i Albercik, Sparki, sunia Frania, Santa czy kot Emilek.

Staramy się ze wszystkich sił, aby zapewnić im jak najlepsze warunki życia, by czuły się komfortowo i miały namiastkę prawdziwego domu, co wiąże sie niestety z wysokimi comiesięcznymi kosztami utrzymania.


W tej chwili pod naszą opieką jest ponad 50 kotów w tym lawinowo wyrzucanych kocich sierotek i kilkadziesiąt psów..
Ratujemy, leczymy, edukujemy.. i prosimy o pomoc.


Metamorfozy Znajdek:


Zmieniamy ich świat na lepsze. Podopiecznym fundacji stwarzamy warunki, w których mogą otrząsnąć się po krzywdach wyrządzonych im przez człowieka i zrozumieć, że ludzka ręka może nie tylko sprawiać ból, ale i go koić.
Zdjęcia przed i po adopcji - takie cudowne przemiany są możliwe tylko dzięki Waszej pomocy i wsparciu.


Poszukujemy też osób, które byłyby w stanie zapewnić zwierzętom z interwencji chociażby domy tymczasowe, oraz pomoc w transporcie. Zapraszamy osoby do wspólpracy w ogłaszaniu znajdkowych podopiecznych i szukaniu nowych domów.

Ogromnie będziemy wdzięczni za pomoc i wsparcie w utrzymaniu Znajdkowych podopiecznych, poprzez wirtualną opiekę psa lub kota, stałe zlecenie darowizny, zakup specjalistycznych karm, które są konieczne dla naszych niepełnosprawnych podopiecznych.  


Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc.
Fundacja Znajdki

664 821 160

Ładuję...

2 550 zł

MayApartments Gabriela Maj-Piątek

10 darowizn na tę organizację, ostatnia
Adopcje