Sznaucerka Fiona szuka przyjaciela

Zbiórka zakończona
Wsparło 9 osób
600 zł (100%)

Rozpoczęcie: 22 Stycznia 2020

Zakończenie: 23 Lutego 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fiona jest z nami od roku 2012, odkąd skończyła 7 miesięcy. Ktoś zdecydował się ją oddać, po tym jak sznaucer z pseudohodowli okazał się być niepełnosprawny. Sunia ma genetyczną wadę - brak panewek kości łopatkowych i główki kości ramiennej - przez co nie może normalnie chodzić.

Fiona ma niecałe osiem lat, przed nią może nawet drugie tyle (nie choruje, nie chorowała). Chcemy, żeby te chwile były wypełnione radością i spokojem. Sunia do końca życia będzie niepełnosprawna, ale nie znaczy to, że musi być, czy nawet jest nieszczęśliwa. Ma w sobie wiele radości, uwielbia głaski i smakołyki. 

Z racji wady genetycznej porusza się bardzo powoli, przez co spacer z nią trwa bardzo długo, ale i tak dłuższa jest jej droga do domu stałego. Boimy się, że może do niego nie dodreptać, dlatego to my musimy przyśpieszyć kroku i poprosić o dom stały dla naszej dziewczyny. Chodzi o dom z ogródkiem, niewymagający od Fionki pokonywania ogromnych odległości. Taki, który zaakceptuje ją taką, jaką jest. W międzyczasie zbieramy na karmę i ewentualną opiekę weterynaryjną. Dziękujemy!

Numer telefonu: 664-821-160

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
83 zakończone zbiórki
Wsparło 9 osób
600 zł (100%)