Tylko Przyjaciele Zwierząt

Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Aleksandra Pec

E-mail tpz@viva.org.pl

Telefon 228284329

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy grupą lokalną Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! działającą w Opocznie i okolicach, a ostatnio także w Radzyinie i okolicach. Każdy, kto mieszka w tej okolicy wie, że opoczyńskie bezdomniaki potrzebują pomocy ludzi. I my chcemy być tymi ludźmi...
Jesteśmy także wolontariuszami schroniska dla bezdomnych zwierząt w Różannie, które prowadzone jest przez gminę Opoczno. Pracując w schronisku staramy się socjalizować psy i przygotowywać do adopcji. Najpilniejsze przypadki (chore, stare, w depresji) umieszczamy w hotelach lub domach tymczasowych, często płatnych.
Oprócz tego staramy się opiekować zwierzętami, które przebywają na ulicach Opoczna. Dokarmiamy je i szukamy im domów.
Wszystkim zwierzętom, które spotykamy na swojej drodze robimy zdjęcia i szukamy domów, robiąc ogłoszenia w internecie i nie tylko.
Każdy pies potrzebuje i co więcej zasługuje na dom. Wierzymy, że dla każdego psa jest przewidziany dom, gdzieś w świecie...wystarczy tylko poszukać. Dlatego nasze psy trafiają do miejsc w całej Polsce - Poznań, Szczecin, Kraków - ale nie tylko. Byli mieszkańcy schroniska w Różannie mieszkają także w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Danii. Z każdym domem mamy kontakt, co widać na naszym fanpagu.

W roku 2019 dzięki nam domy znalazło ponad 220 psów i kotów. Ci szczęściarze mieszkają w kochających i odpowiedzialnych domach. Na ratunek czekają kolejne. Dlatego nie przestaniemy dopóki w gminie Opoczno i Radzymin będzie choć jeden bezdomny pies...

Stale poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam w naszych działaniach, w tym także e-wolontariuszy, którzy chcieliby zdalnie pomóc w szukaniu domów bezdomnym psom i kotom z Opoczna i Radzymina.

Stale poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam w naszych działaniach, w tym także e-wolontariuszy, którzy chcieliby zdalnie pomóc w szukaniu domów bezdomnym psom i kotom z Opoczna i Radzymina.

Pomogli

Ładuję...