VII Świąteczna Zbiórka na 4 Łapach

Luiza Kucharczyk
organizator skarbonki

Kochani moi wszyscy!

Święta idą i nie oszukujmy się - wszystkich nas na różne sposoby poruszają, bo to wyjątkowy czas.

Jak co roku, zbieramy dla tych, którzy nie mają się jak pączki w maśle, którzy w chłodne wieczory marzną, którzy w wigilię nie będą mieć pełnego brzuszka, kochającej rodziny, którzy będą jak ta dziewczynka z zapałkami z baśni Andersena - tylko zaglądać w cudze okna z oczami pełnymi tęsknoty. Przecież nie możemy pozwolić, żeby tak się stało.

Już kolejny rok z rzędu zbieramy na kotałki fundacji Stawiamy na Łapy z Krakowa oraz w tym roku na piesełki Przytuliska Harbutowice.  
Przede wszystkim zbieramy pieniądze, której najprościej można wpłacić właśnie tutaj :)

Jeśli ktoś woli wręczyć pieniądze w inny sposób - odezwijcie się do mnie, wspólnie coś wymyślimy.

Jeśli chcecie przekazać dary rzeczowe kontaktujcie się bezpośrednio z: Luizą (czyli mną :) ), Tomkiem, Karoliną i Pawłem - wszyscy jesteśmy organizatorami tego wydarzenia, więc piszcie!  

W tym roku planujemy zebrać przynajmniej 1000 zł więcej niż w roku pooprzednim i mam nadzieję, że nam w tym pomożecie :) <3   Życzę nam wszystkim powodzenia w robieniu dobrych rzeczy w tym roku :)

Ps. Wydarzenie firmują swoimi twarzami Hasanka (vel Grubasia), Mrunia (vel Grunia-Pietrunia), Koszka (ps. Koszka The Cat) oraz Koka (vel Cjunkton <3)

Ps 2. Nie wiem, gdzie ten czas ucieka, ale to już SIÓDMA zbiórka na święta dla zwierzaków, którą organizuję :) Dziękuję, że tyle czasu ze mną jesteście i gorąco wtam wszystkich nowych uczestników! :D

Wsparli

50 zł

woj

!!!
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Dla kochanych 4 łapek
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Burasek

Powiedzenia
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
81%
2 430 zł Wsparło 50 osób CEL: 3 000 ZŁ