Ich opiekunka choruje, a one potrzebują wsparcia...

Zbiórka zakończona
Wsparło 225 osób
6 441 zł (92,01%)

Rozpoczęcie: 3 Kwietnia 2019

Zakończenie: 3 Lipca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
04 Kwietnia 2019, 11:22
[Aktualizacja 04.042019]

Teraz, gdy czytamy ten post, Pani Jola jest operowana.
To bardzo ważne, aby czuła, że wspierają ją ludzie, którzy doceniają jej poświęcenie dla zwierząt. W przytulisku pod opieką Ewy i Ani zostały zwierzęta.

Przez wiele miesięcy będzie potrzebna pomoc, bo Pani Jola w tym stanie nie może pracować przy zwierzętach.

Pani Jolu! Proszę się nie martwić. Dobro wraca!
Będzie dobrze!

Kochani, w życiu dopadają nas różne nieszczęścia. Jednym z takich, które zmieniają życie, jest choroba nowotworowa. Świat się wali na głowę, bo wiadomo, że nie jest łatwo...

Nasza prezes Pani Jola Boczkowska od roku nie poddaje się chorobie. Najpierw naświetlania i trudne do zniesienia skutki radioterapii. Potworny ból gardła, który nie pozwala jeść, utrata wagi i osłabienie. Niestety, nowotwór jest nadal aktywny, więc po wielu konsultacjach zapadła decyzja o usunięciu zaatakowanej krtani. Pani Jola to człowiek, który całe życie poświęcił misji, jaką jest pomoc zwierzętom. Pamiętam Wigilię, podczas której siedziała w stodole, ratując szczeniącą się, zdziczałą suczkę. Pamiętam Wielkanoc, gdy łapała dziką Pisankę na nasypie kolejowym. Pamiętam, że pomagała wtedy, gdy inne, duże fundacje nie chciały zabrać niechodzącego psa po wypadku.

Takich historii jest wiele, bo uratowanych przez nią zwierząt jest tysiące... Nie przesadzam! I gdy mówią - dobro wraca - chcę, żeby wróciło, żeby nie bolało, żeby mogła mówić, żeby mogła nadal pomagać.

Zostają psy i koty, którym trzeba zapewnić normalne życie w przytulisku. Trzeba je nakarmić, wyleczyć, wyadoptować. Liczymy na to, że się uda. Pani Jolu, tylko prosimy wyzdrowieć!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
72 zakończone zbiórki
Wsparło 225 osób
6 441 zł (92,01%)