Stowarzyszenie Zwierzaki Bezdomniaki Home for pets

Reprezentant Katarzyna Ropek

E-mail katja84@interia.eu

Telefon 535179341

Lokalizacja Kamienna Góra, dolnośląskie

Stowarzyszenie "Zwierzaki Bezdomniaki Home for Pets" powstało w 2021 roku i jest organizacją mającą na celu przede wszystkim niesienie pomocy chorym, maltretowanym i bezdomnym zwierzętom.

Jesteśmy grupą wolontariuszek działających na terenie powiatu kamiennogórskiego. Codziennie otaczamy opieką chore, głodne i bezdomne koty i psy. Leczymy, karmimy, przytulamy, szukamy domów tymczasowych i stałych. Edukujemy społeczeństwo, tworzymy własne materiały, książeczki z historiami naszych podopiecznych.

Wszystko robimy z miłości do zwierząt. Ich los nie jest nam obojętny. Nasze domy są pełne mokrych nosów, merdających ogonów i sierści.

Czasami wstajemy po nocach, aby nakarmić butelką porzucone kociątko, biegniemy z pracy, bo nasz podopieczny zbyt długo już jest sam… W zamian otrzymujemy bezwarunkową miłość zwierząt, ich zaufanie – i to nam wystarcza.

Mamy wielką nadzieję, że ludzie zaczną ,,braci mniejszych” traktować z szacunkiem i miłością, że każde zwierzę będzie miało  dom i odpowiedzialnych właścicieli. Takiego świata sobie i wszystkim zwierzętom życzymy!

Pomogli

Ładuję...