Fundacja Zwierzęta Podhala

5 Stałych Pomagaczy
Oskar M.
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Mariola Włodarczyk

E-mail kontakt@zwierzetapodhala.org

Telefon 698 92 11 28

Lokalizacja Zakopane, małopolskie

Fundacja Zwierzęta Podhala powstała w kwietniu 2019 roku z potrzeby kochania tych niekochanych. Założona została przez Mariolę Włodarczyk i Annę Gregorską.

Obie wyszłyśmy z pod igły jednego z najlepszych krawców Polski, szyjących szczęście dla zwierząt – organizacji OTOZ Animals, w której działałyśmy przez wiele ostatnich lat i mimo tego, iż założyłyśmy własną Fundację nadal czujemy się związane i nadal współpracujemy z organizacją, która nas wyszkoliła. Pomysł założenia własnej Fundacji powstał z powodu utraty siedziby inspektoratu OTOZ Animals działającego na terenie Podhala od prawie pięciu lat. Konieczność znalezienia nowego lokum zmotywowała nas do podjęcia decyzji o usamodzielnieniu. Celem Fundacji jest ratowanie podhalańskich zwierząt, bitych, maltretowanych i odbieranych od swoich oprawców w trakcie przeprowadzanych przez nas interwencji. Uratowane zwierzęta znajdują u nas schronienie, opiekę, a z czasem nowych kochających opiekunów. 

Wasze wsparcie jest dla naszej Fundacji bardzo istotne, to właśnie dzięki niemu będziemy mogły kontynuować naszą misję. Utrzymujemy się z datków i darowizn, dlatego każda otrzymana od Was wpłata jest dla nas na wagę złota - pomoże w ratowaniu życia najbardziej potrzebujących zwierząt.

Nasz Statut <Kliknij tutaj>

Wsparli

100 zł

Ermi

Trzymajcie się, bo jak nie Wy to Kto???
20 zł

Ola Michalik

10 zł

Oskar M.

200 zł

Ermi

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Za naszą kochaną Pysię - dziękujemy :)

Pokaż więcej

5 Stałych Pomagaczy
Oskar M.
10 zł miesięcznie