Schroniskowe psy - zbieramy na dach nad głową!

Zbiórka zakończona
Wsparło 330 osób
25 991 zł (103,96%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 22 Lutego 2023

Zakończenie: 1 Czerwca 2023

Godzina: 01:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani! Kilka lat temu dzięki Waszemu wsparciu udało nam się wymienić wszystkie budy w naszym schronisku. To było ogromne i bardzo kosztowne przedsięwzięcie, które o 180 stopni poprawiło jakość życia schroniskowych psiaków. W tym roku chciałybyśmy spełnić kolejne marzenie, którym jest zrobienie porządnego zadaszenia w otwartych boksach.

Łącznie do pilnego zadaszenia mamy 10 boksów. Dlaczego tak bardzo potrzebujemy zadaszenia we wszystkich boksach dla naszych podopiecznych? Dlatego, że każda pora roku niesie za sobą inne, trudne warunki atmosferyczne. Ulewne deszcze, błoto, śnieg, upały, a co za tym idzie mokra słoma w budach, non stop mokre futerka, rozmoczona karma w miseczkach, brak cienia.

W pierwszej kolejności chcemy zadaszyć cztery boksy przy samym wejściu do schroniska. Koszt zadaszenia w tym miejscu to około 10 tysięcy złotych, mamy już zrobioną wycenę i wybranego wykonawcę. W pozostałych boksach planujemy zrobić porządne wiaty nad budami. Przekonałyśmy się o tym wiele razy, że w grupie siła i grosz do grosza uda nam się uzbierać fundusze również na ten cel! Będziemy z całego serca wdzięczne za każde 2, 5, 10 zł wsparcia! Każda złotówka jest na wagę złota.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
61 zakończonych zbiórek
Wsparło 330 osób
25 991 zł (103,96%)
Adopcje