Fundacja "Fundusz Migotkowy"

Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Aneta Szylbert Wijaszka

E-mail fundacja@funduszmigotkowy.org

Telefon 697703922

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundusz Migotkowy to grupa osób, którzy ku pamięci zmarłej suni - Migotki ratują kolejne ciężkie przypadki. Migotka zwana Słodką Migotką była malutką sunią z Palucha, chorą na cukrzycę i na Cushinga. Bardzo długo walczyliśmy o jej zdrowie i życie, o dom dla niej. Nie udało się, sunia zmarła, jednak wcześniej nacieszyła się 2 latami dobrego, spokojnego życia w domowych warunkach dzięki wspaniałym wirtualnym opiekunom. Te i inne osoby, po jej odejściu, zdecydowały się uczcić jej pamięć tworząc ten fundusz, mający na celu pomoc innym, podobnym przypadkom.

Ratujemy staruszki, psy chore, po przejściach, nie mające szans na adopcję. Zapewniamy im godne warunki życia w domowych hotelikach, leczenie i szukamy domu. Dla wielu to szansa na godne odejście inaczej niż za kratami schroniska czy na ulicy. Początkowo Fundusz był projektem prowadzonym w ramach innej fundacji, jednak obecnie jesteśmy samodzielną fundacją.Nie jesteśmy anonimowi, ani nie jesteśmy nowi, w tym co robimy. Działamy od lat.

W 2017 roku byliśmy nominowani do nagrody Serce dla Zwierząt, za pomoc starym i chorym psom. Wszystko co robimy, robimy zupełnie pro publico bono, a każdy podarowany nam grosz przeznaczamy na pomoc psiakom. Prosimy o wsparcie naszych działań i naszych podopiecznych. Każda złotówka to ich bezpieczna i godna emerytura. 

Ładuję...

155 zł

Bella boutique Izabela Jakimowicz

16 darowizn na tę organizację, ostatnia