Fundacja Felis

Fundacja Felis
6 Stałych Pomagaczy
Monika Mazurek
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Katarzyna Drelich

E-mail fundacjafelis@interia.pl

Telefon 601281156

Lokalizacja Lublin, lubelskie

Powstaliśmy w celu ograniczenia bezdomności psów i kotów na terenie Lublina i najbliższych okolic oraz pomocy tym z nich, które tego potrzebują.

Prowadzimy dożywotnią opiekę stacjonarną dla zwierząt tzw. trudnoadoptowalnych (nieuleczalnie chorych, źle aklimatyzujących się w nowym miejscu,  starych, wymagających specjalistycznej opieki).
 

Organizujemy tanie zabiegi sterylizacji i kastracji dla zwierząt, których opiekunowie są w trudnej sytuacji materialnej.

Pomagamy karmicielom w adopcjach kociąt i sterylizacjach kocic wolnożyjących (transport, odławianie za pomocą specjalistycznego sprzętu).

Nie jesteśmy schroniskiem, ale sytuacja zmusiła nas do zorganizowania tymczasowej opieki stacjonarnej kotom i psom oczekującym na swoje nowe domy. Posiadamy sieć domów tymczasowych oraz specjalne pomieszczenie dla kotów, tzw. kociarnię.

Współpracujemy z wieloma organizacjami pro-zwierzęcymi z całej Polski, ze Strażą Miejską, Policją, Urzędem Miasta oraz schroniskami dla zwierząt z terenu Lubelszczyzny.
 

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką Fundacji, ponieważnie otrzymujemy żadnych dotacji, ani wsparcia finansowego od miasta.

Wsparli

100 zł

Zuzanna Barbara

10 zł

Anna Woźniak

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla kotka po podaniu permetryny
10 zł

Anonimowy Pomagacz

400 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

6 Stałych Pomagaczy
Monika Mazurek
10 zł miesięcznie