Fundacja Felis

Fundacja Felis
6 Stałych Pomagaczy
Zuzanna Barbara
100 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Katarzyna Drelich

E-mail fundacjafelis@interia.pl

Telefon 601281156

Lokalizacja Lublin, lubelskie

Powstaliśmy w celu ograniczenia bezdomności psów i kotów na terenie Lublina i najbliższych okolic oraz pomocy tym z nich, które tego potrzebują.

Prowadzimy dożywotnią opiekę stacjonarną dla zwierząt tzw. trudnoadoptowalnych (nieuleczalnie chorych, źle aklimatyzujących się w nowym miejscu,  starych, wymagających specjalistycznej opieki).
 

Organizujemy tanie zabiegi sterylizacji i kastracji dla zwierząt, których opiekunowie są w trudnej sytuacji materialnej.

Pomagamy karmicielom w adopcjach kociąt i sterylizacjach kocic wolnożyjących (transport, odławianie za pomocą specjalistycznego sprzętu).

Nie jesteśmy schroniskiem, ale sytuacja zmusiła nas do zorganizowania tymczasowej opieki stacjonarnej kotom i psom oczekującym na swoje nowe domy. Posiadamy sieć domów tymczasowych oraz specjalne pomieszczenie dla kotów, tzw. kociarnię.

Współpracujemy z wieloma organizacjami pro-zwierzęcymi z całej Polski, ze Strażą Miejską, Policją, Urzędem Miasta oraz schroniskami dla zwierząt z terenu Lubelszczyzny.
 

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką Fundacji, ponieważnie otrzymujemy żadnych dotacji, ani wsparcia finansowego od miasta.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

N

5 zł

sober099

100 zł

Zuzanna Barbara

10 zł

Anna Woźniak

Pokaż więcej

6 Stałych Pomagaczy
Zuzanna Barbara
100 zł miesięcznie