Fundacja Psa Karmela

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Michał Gromada

E-mail fundacja@pieskarmel.pl

Telefon +48780120955

Lokalizacja Lipno, kujawsko-pomorskie

Fundacja Psa Karmela to organizacja non profit, która za swój cel postawiła sobie przede wszystkim ratowanie zwierząt, zwłaszcza psów, które nie miały szansy przekonać się czym jest miłość człowieka, za to aż za dobrze poznały smak bólu i cierpienia. W naszej fundacji rozpoczyna się kolejny, o wiele piękniejszy etap ich życia. Ratujemy psiaki, leczymy, opiekujemy się nimi, prowadzimy domy tymczasowe, w których mieszkają, aż wreszcie oddajemy je do adopcji i znajdujemy im dom stały pełen ciepła, dobra i miłości. Fundację założył Michał Gromada, a Karmel pojawiający się w nazwie to jego psiak, który także w przeszłości został skrzywdzony przez człowieka.

Jesteśmy na co dzień w Warszawie, gdzie obecnie tworzymy hospicjum, dom / ośrodek dla psów w potrzebie i kociarnię.


Wiemy, że w wielu przypadkach to właściciele powinni ponosić odpowiedzialność finansową za zaniedbania zwierzaka a nie dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać. Zawsze do tego dążymy, chociaż nie jest to takie proste. A przecież za coś trzeba najpierw utrzymać i wyleczyć zwierzaki...

Zastrzegamy, że w sytuacji, w której  jednak zatriumfuje sprawiedliwość i mimo wcześniejszej zbiórki uda się nam prawomocnie otrzymać zwrot kosztów leczenia, utrzymania i transportu zwierzęcia, to uzyskane fundusze zostaną wykorzystane na pomoc kolejnym zwierzętom w potrzebie lub na realizację celów statutowych fundacji. 

Pomogli

Ładuję...

Adopcje