Google Pay

Publiczne darowizny
35 020 zł
Wsparte cele
3502
Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – na stronach internetowych, w aplikacjach i w sklepach stacjonarnych. Zapewnia wszystko, czego potrzeba podczas płacenia, a także chroni dane karty dzięki kilku warstwom zabezpieczeń.

Żeby skorzystać z tej metody płatności wystarczy, że dodasz do swojego Konta Google dowolną kartę płatniczą (debetową lub kredytową). Możesz to zrobić przez stronę internetową https://pay.google.com lub w aplikacji Google Pay dostępnej na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Obejrzyj nasz film instruktażowy, żeby przekonać się jak proste mogą być płatności w internecie.

Niezależnie czy korzystasz ze smartfona, laptopa czy komputera - możesz szybko i wygodnie dokonać płatności nawet w dwóch kliknięciach na wszystkich stronach, które udostępniają płatności Google Pay - takich jak RatujemyZwierzaki.pl!

Weź udział w akcji promocyjnej! Teraz każde wsparcie w kwocie przynajmniej 5 złotych na RatujemyZwierzaki.pl za pomocą Google Pay powiększamy o 10 zł!

Zobacz regulamin promocji.