Stowarzyszenie Asper

Stowarzyszenie Asper
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Urszula Stowarzyszenie Asper

E-mail stowarzyszenieasper@gmail.com

Telefon 607439203

Lokalizacja Tarnów, małopolskie

25 października obchodzony jest Dzień Kundelka.

Z tej okazji życzymy wszystkim kundelkom aby miały kochające domy, dużo miłości od człowieka  i ciepłe miejsce do spania.

Ruszamy z kolejną kampanią społeczną pn. " Schroniska pękają w szwach. Nie bądź obojętny ADOPTUJ!"

Niebawem jesień a potem zimowe chłody. Pomyślcie - patrząc na statystyki - w 2019 roku w schroniskach dla zwierząt przebywało 105 188 psów oraz 31 116 kotów - ile kotów i psów marznie.

A Ty? Czy zastanawiałeś się nad adopcją zwierzaka ze schroniska właśnie w tym okresie?

Pomyśl...przecież zwierzak w domu to gwarancja, że zawsze masz się do kogo odezwać...a może przytulić...pogłaskać...powiedzieć ciepłe słowa.

ADOPTUJ! Nie bądź obojętny!

26 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji chcieliśmy życzyć wszystkim czworonogom, aby miały zawsze pełne miski i były zdrowe i aby nie brakowało im miłości człowieka!

1 czerwca ruszamy z wakacyjną kampanią pn. " Nie wyrzucaj PRZYJACIELA! tylko dlatego, że jedziesz na wakacje". Akcja potrwa do końca sierpnia. 

====================================================================

Jesteśmy Organizacją, która skupia ludzi z pasją ,którym los zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy chętni nieść POMOC zwierzętom  w każdej sytuacji i to też czynimy.

Formą finansowania stowarzyszenia są jedynie dobrowolne datki ,darowizny od ludzi oraz licytacje. Dzięki temu możemy pomagać i nieść pomoc potrzebującym zwierzętom.

Naszą misją jest pomoc  przede wszystkim  zwierzętom – tym niczyim czyli bezdomnym, chorym i wiejskim ( mamy tu na myśli zwierzęta zaniedbane przez swoich właścicieli na terenach wiejskich).

Od początku naszej działalności schronienie pod naszymi skrzydłami znalazło wiele zwierząt. Stworzyliśmy im możliwie jak najlepsze warunki do życia.

Zwierzętom poświęcamy każdą wolną chwilę. Leczymy, dokarmiamy, bezdomnym zwierzętom zapewniamy domki , sterylizujemy i dajemy im bezpieczny kąt oraz naszą miłość.

Prowadzimy również działalność edukacyjną (kampanie społeczne), związaną z uświadamianiem dzieciom i młodzieży potrzeby zapewnienia opieki nad zwierzętami oraz dbanie o ich bezpieczeństwo.

Angażujemy się w akcje poszukiwawcze zaginionych zwierzaków na terenie całej Polski.

Jesteśmy głosem tych, którzy  nie potrafią mówić!

 

Pomogli

Ładuję...