Stowarzyszenie Asper

Stowarzyszenie Asper
1 Stały Pomagacz
Iwona Il
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Urszula Stowarzyszenie Asper

E-mail stowarzyszenieasper@gmail.com

Telefon 607439203

Lokalizacja Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

1 czerwca ruszamy z wakacyjną kampanią pn. " Nie wyrzucaj PRZYJACIELA! tylko dlatego, że jedziesz na wakacje". Akcja potrwa do końca sierpnia. 

====================================================================

Jesteśmy Organizacją, która skupia ludzi z pasją ,którym los zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy chętni nieść POMOC zwierzętom  w każdej sytuacji i to też czynimy.

Formą finansowania stowarzyszenia są jedynie dobrowolne datki ,darowizny od ludzi oraz licytacje. Dzięki temu możemy pomagać i nieść pomoc potrzebującym zwierzętom.

Naszą misją jest pomoc  przede wszystkim  zwierzętom – tym niczyim czyli bezdomnym, chorym i wiejskim ( mamy tu na myśli zwierzęta zaniedbane przez swoich właścicieli na terenach wiejskich).

Od początku naszej działalności schronienie pod naszymi skrzydłami znalazło wiele zwierząt. Stworzyliśmy im możliwie jak najlepsze warunki do życia.

Zwierzętom poświęcamy każdą wolną chwilę. Leczymy, dokarmiamy, bezdomnym zwierzętom zapewniamy domki , sterylizujemy i dajemy im bezpieczny kąt oraz naszą miłość.

Prowadzimy również działalność edukacyjną (kampanie społeczne), związaną z uświadamianiem dzieciom i młodzieży potrzeby zapewnienia opieki nad zwierzętami oraz dbanie o ich bezpieczeństwo.

Angażujemy się w akcje poszukiwawcze zaginionych zwierzaków na terenie całej Polski.

Jesteśmy głosem tych, którzy  nie potrafią mówić!

 

Pomogli

Ładuję...

1 Stały Pomagacz
Iwona Il
10 zł miesięcznie