Stowarzyszenie Asper

Stowarzyszenie Asper
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Stowarzyszenie Asper

E-mail stowarzyszenieasper@gmail.com

Telefon 607439203

Lokalizacja Tarnów, małopolskie

Możesz adoptować naszego zwierzaka wirtualnie wpłacając co miesięcznie małą kwotę. Środki z wirtualnej adopcji przeznaczone są na zakup najpotrzebniejszych artykułów aby utrzymać zwierzaka.

22 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Praw Zwierząt. Data ta nawiązuje do uchwalenia 22 maja 1997 roku przez Sejm ustawy o ochronie zwierząt. Jej pierwszy artykuł podkreśla, że zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą, a człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

25 października obchodzony jest Dzień Kundelka.

Z tej okazji życzymy wszystkim kundelkom aby miały kochające domy, dużo miłości od człowieka  i ciepłe miejsce do spania.

ADOPTUJ! Nie bądź obojętny!

26 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji chcieliśmy życzyć wszystkim czworonogom, aby miały zawsze pełne miski i były zdrowe i aby nie brakowało im miłości człowieka!

I edyja letniej kampanii pomocy zwierzętom porzuconym.

====================================================================

Jesteśmy Organizacją, która skupia ludzi z pasją ,którym los zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy chętni nieść POMOC zwierzętom  w każdej sytuacji i to też czynimy.

Formą finansowania stowarzyszenia są jedynie dobrowolne datki ,darowizny od ludzi oraz licytacje. Dzięki temu możemy pomagać i nieść pomoc potrzebującym zwierzętom.

Naszą misją jest pomoc  przede wszystkim  zwierzętom – tym niczyim czyli bezdomnym, chorym i wiejskim ( mamy tu na myśli zwierzęta zaniedbane przez swoich właścicieli na terenach wiejskich).

Od początku naszej działalności schronienie pod naszymi skrzydłami znalazło wiele zwierząt. Stworzyliśmy im możliwie jak najlepsze warunki do życia.

Zwierzętom poświęcamy każdą wolną chwilę. Leczymy, dokarmiamy, bezdomnym zwierzętom zapewniamy domki , sterylizujemy i dajemy im bezpieczny kąt oraz naszą miłość.

Prowadzimy również działalność edukacyjną (kampanie społeczne), związaną z uświadamianiem dzieciom i młodzieży potrzeby zapewnienia opieki nad zwierzętami oraz dbanie o ich bezpieczeństwo.

Angażujemy się w akcje poszukiwawcze zaginionych zwierzaków na terenie całej Polski.

Jesteśmy głosem tych, którzy  nie potrafią mówić!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje