Fundacja Psy Ulicy

Fundacja Psy Ulicy
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Cezary Bajkowski

E-mail cezary.bajkowski@gmail.com

Telefon 735916744

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy grupą ludzi, którzy nigdy nie umieli przejść obojętnie obok cierpienia bezbronnych zwierząt. 

Od kilku lat działaliśmy jako wolontariusze przy jednym z podwarszawskich schronisk. Byliśmy tam pierwszymi wolontariuszami i od 2005 prowadzimy nieoficjalną stronę schroniska www.psy-warszawa.pl, dzięki której setki psiaków i kotów znalazło swój nowy, bezpieczny dom.

Działaliśmy zawsze na własną rękę, przy nieocenionej pomocy naszych rodzin, przyjaciół, ludzi dobrej woli. Nasza pomoc w tym wymiarze prywatnym miała zawsze swoje ograniczenia. Byliśmy zdani jedynie na siebie i pomoc przyjaciół, a to wobec ogromu cierpienia jakie spotykamy wielokrotnie okazywało się być za mało. 

Postanowiliśmy założyć naszą Fundację, aby pomaganie stało się pełniejsze, łatwiejsze i aby móc zarażać ideą pomagania bezpańskim zwierzakom jak najwięcej osób.
Staramy się pomagać każdemu bezdomnemu zwierzęciu, spotkanemu na naszej drodze. Stąd wzięła się nazwa naszej fundacji - PSY ULICY.

Psy Ulicy żyją wokół nas, ale mało kto je zauważa. Przerażone przemykają nocą ulicami miast; koczują przy wiejskich gospodarstwach; wszystkie zdane na okruchy ludzkiej dobroci … 

Robimy wszystko, aby znalezione przez Nas zwierzęta nie trafiały do schroniska. Umieszczamy je w hotelach, domach zastępczych, u znajomych.

Nasze działania nie miałyby sensu i nigdy nie udałyby się, gdyby Państwo nie chcieli nas wesprzeć. 

Marzymy, abyście Państwo dzięki naszej Fundacji mogli pomóc w naprawianiu świata i nie boimy się tych pompatycznych słów. 
Nie bądźmy obojętni na krzywdę tych, które same nie umieją się upomnieć o lepszy los. 
Zauważmy każde istnienie i nie dajmy sobie wmówić, że takie działanie nic nie da, że jest tylko kroplą w oceanie, bo czymże jest każdy ocean jeśli nie morzem kropel?

Niech każdy z nas dołoży swoją kropelkę do oceanu, bo to jest właśnie to, co nada sens naszemu życiu. 

Adopcje