Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Agnieszka Szubert

E-mail kociehospicjum@gmail.com

Telefon 0000000

Lokalizacja Toruń, kujawsko-pomorskie


Kocie Hospicjum to wyjątkowa organizacja – to dom dla ok. 70 kotów chorych, starszych, niepełnosprawnych, po wypadkach. Zapewniamy im świetną opiekę weterynaryjną, domowe warunki i stały kontakt z opiekunem.

Nasi podopieczni to na ogół koty niepełnosprawne, ofiary wypadków komunikacyjnych, nosiciele wirusa FIV (odpowiednik ludzkiego HIV), koty z wadami wrodzonymi, z nowotworami, kocięta niezdolne do samodzielnego życia lub koty w bardzo zaawansowanym wieku.

Najczęściej trafiają do nas koty prosto z ulicy. Przejmujemy też koty ze schronisk (regularnie współpracujemy z toruńskim schroniskiem) lub od innych organizacji prozwierzęcych. We wszystkich wypadkach staramy się pomóc na tyle, na ile potrafimy i możemy.

Niektóre z naszych kotów po wyleczeniu są adoptowane – staramy się znaleźć im ciepłe i przytulne domy. Do adopcji oddajemy tylko koty zdrowe, szczepione, wysterylizowane lub wykastrowane.

Z zasady nie posiadamy klatek ani osobnych pomieszczeń do przetrzymywania zwierząt i nie prowadzimy schroniska. Koty są zwierzętami towarzyszącymi, dlatego opiekujemy się nimi wyłącznie w warunkach domowych. Oczywiście koty, które tego potrzebują, mają zapewnioną kwarantannę.

Otaczamy również opieką psy - umieszczone w zaprzyjaźnionych hotelikach otrzymują równie dobre warunki, jak nasze koty. Zdarza się, że przyjmujemy pod tymczasową lub hospicyjną opiekę króliki.

Więcej informacji o nas na naszej stronie www.

Dziękujemy za najmniejsze nawet wsparcie, życzliwe zainteresowanie.

Serdecznie pozdrawiamy!

 

Pomogli

Ładuję...

Adopcje