Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych
50 Stałych Pomagaczy
Mirek
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Agnieszka Szubert

E-mail kociehospicjum@gmail.com

Telefon 0000000

Lokalizacja Toruń, kujawsko-pomorskie


Kocie Hospicjum to wyjątkowa organizacja – to dom dla ok. 70 kotów chorych, starszych, niepełnosprawnych, po wypadkach. Zapewniamy im świetną opiekę weterynaryjną, domowe warunki i stały kontakt z opiekunem.

Nasi podopieczni to na ogół koty niepełnosprawne, ofiary wypadków komunikacyjnych, nosiciele wirusa FIV (odpowiednik ludzkiego HIV), koty z wadami wrodzonymi, z nowotworami, kocięta niezdolne do samodzielnego życia lub koty w bardzo zaawansowanym wieku.

Najczęściej trafiają do nas koty prosto z ulicy. Przejmujemy też koty ze schronisk (regularnie współpracujemy z toruńskim schroniskiem) lub od innych organizacji prozwierzęcych. We wszystkich wypadkach staramy się pomóc na tyle, na ile potrafimy i możemy.

Niektóre z naszych kotów po wyleczeniu są adoptowane – staramy się znaleźć im ciepłe i przytulne domy. Do adopcji oddajemy tylko koty zdrowe, szczepione, wysterylizowane lub wykastrowane.

Z zasady nie posiadamy klatek ani osobnych pomieszczeń do przetrzymywania zwierząt i nie prowadzimy schroniska. Koty są zwierzętami towarzyszącymi, dlatego opiekujemy się nimi wyłącznie w warunkach domowych. Oczywiście koty, które tego potrzebują, mają zapewnioną kwarantannę.

Otaczamy również opieką psy - umieszczone w zaprzyjaźnionych hotelikach otrzymują równie dobre warunki, jak nasze koty. Zdarza się, że przyjmujemy pod tymczasową lub hospicyjną opiekę króliki.

Więcej informacji o nas na naszej stronie www.

Dziękujemy za najmniejsze nawet wsparcie, życzliwe zainteresowanie.

Serdecznie pozdrawiamy!

 

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Habibi Cats

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

50 Stałych Pomagaczy
Mirek
10 zł miesięcznie