Viva! Interwencje

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Marianna Krawczyk

E-mail interwencje@viva.org.pl

Telefon 228284329

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy podgrupą działającą w ramach Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Pomagamy skrzywdzonym przez człowieka, maltretowanym, porzuconym i bezbronnym zwierzętom.


Zwierzęta i walka o ich prawa są naszą pasją i życiem. Od wielu lat interweniujemy w przypadkach znęcania nad zwierzętami. Ratujemy zarówno zwierzęta domowe jak i gospodarskie. Kontrolujemy targi i transporty zwierząt rzeźnych. Prowadzimy postępowania w sądach i doprowadzamy do karania sprawców. Edukujemy wolontariuszy i służby publiczne przeprowadzając szkolenia z zakresu dobrostanu i praw zwierząt.

Jeździmy na interwencje często porzucając prywatne sprawy, aby ratować zwierzęta z rąk oprawców. Przerażone, porzucone, chore, głodne… często skazane na śmierć. W miesiącu odbieramy od kilku do kilkunastu takich zwierząt.

Leczymy je, obejmujemy opieką i szukamy nowych domów.


Utrzymujemy się jedynie z datków naszych darczyńców, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie! 

Pandemia dała w kość również nam. Ledwo wiążemy koniec z końcem, mamy kilkadziesiąt tysięcy długów w lecznicach i jeśli nie uda się ich spłacić, to nasza grupa długo nie przetrwa. Nie potrafimy nawet o tym myśleć, dlatego się nie poddajemy. Mamy pod opieką zbyt wiele zwierząt i nie możemy ich zawieść! 


Jesteście naszą ostatnią szansą… Pomóżcie nam ratować kolejne zwierzęta! One na nas liczą…

Adopcje