OTOZ Animals Płock

OTOZ Animals Płock

Reprezentant Aleksandra Bogdańska

E-mail animalsplock@gmail.com

Telefon 533 950 160

Lokalizacja Płock, mazowieckie

Od prawie 6 lat zajmujemy się niehumanitarnym traktowaniem zwierząt w naszym regionie. Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta odebrane właścicielom, którzy znęcali się nad nimi. Nie zapewniali im odpowiednich warunków bytowych - pożywienia, schronienia i opieki.  Zwierzęta trafiające pod naszą opiekę niekiedy są w strasznym stanie, skrajnie wychudzone z wyniszczonym organizmem, nie ufające człowiekowi na wskorś. Znęcanie się nad zwierzętami zgłaszamy do organów ścigania i staramy się o jak najwyższe wyroki dla oprawców.

Pod nasze skrzydła trafiają także zwierzęta bezdomne, pod opieką mieliśmy 2 bezdomne, niewidome psy, suczki ze szczeniętami, kotki z kociętami, psy i koty po wypadakach, które musiały przejść często kosztowne operacje. Zwierzęta pod naszą opieką wracają do zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Przygotowujemy je do odpowiedzialnych adopcji, sprawdzamy domy,  by mieć pewność, że nasz podopieczny trafi w naprawdę dobre ręce i będzie członkiem rodziny.

Pomagamy na ile starcza nam sił, działamy na zasadach wolontariatu, za wszystko co robimy dla zwierząt nie pobieramy pensji.

Wsparli

25 zł

Lila

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Dla jogiego
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Patrycja

5 zł

Milena

Pokaż więcej