OTOZ Animals Płock

OTOZ Animals Płock

Reprezentant Aleksandra Bogdańska

E-mail animalsplock@gmail.com

Telefon 533 950 160

Lokalizacja Płock, mazowieckie

Od prawie 6 lat zajmujemy się niehumanitarnym traktowaniem zwierząt w naszym regionie. Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta odebrane właścicielom, którzy znęcali się nad nimi. Nie zapewniali im odpowiednich warunków bytowych - pożywienia, schronienia i opieki.  Zwierzęta trafiające pod naszą opiekę niekiedy są w strasznym stanie, skrajnie wychudzone z wyniszczonym organizmem, nie ufające człowiekowi na wskorś. Znęcanie się nad zwierzętami zgłaszamy do organów ścigania i staramy się o jak najwyższe wyroki dla oprawców.

Pod nasze skrzydła trafiają także zwierzęta bezdomne, pod opieką mieliśmy 2 bezdomne, niewidome psy, suczki ze szczeniętami, kotki z kociętami, psy i koty po wypadakach, które musiały przejść często kosztowne operacje. Zwierzęta pod naszą opieką wracają do zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Przygotowujemy je do odpowiedzialnych adopcji, sprawdzamy domy,  by mieć pewność, że nasz podopieczny trafi w naprawdę dobre ręce i będzie członkiem rodziny.

Pomagamy na ile starcza nam sił, działamy na zasadach wolontariatu, za wszystko co robimy dla zwierząt nie pobieramy pensji.

Pomogli

Ładuję...