Fundacja Masz Nosa - Pomagamy zwierzętom

Fundacja Masz Nosa - Pomagamy zwierzętom
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Natalia Zając

E-mail masznosapomagamy@gmail.com

Telefon 604764454

Lokalizacja Bilska Wola Kolonia, łódzkie

Masz Nosa to inicjatywa, która zaczęła rozwijać się około 5 lat temu. Zaczęło się od kilku psów zgarniętych z ulicy, którym trzeba było pomóc. Stopniowo zwierzaków zaczęło przybywać, adopcje zaczęły się rozwijać, a do Masz Nosa zaczęły trafiać coraz poważniejsze przypadki.

Od początku działalności przez nasz azyl przewinęło się ponad 1000 zwierzaków, z czego ponad 400 trafiło już do nowych domów. Schronienie w Masz Nosa staramy się dać każdemu, kto tego potrzebuje.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywają psy,koty, kozy, owce, kucyki, nutrie, króliki, byk i krowa. Każde z tych zwierzaków to istota po przejściach, która potrzebowała pomocy, by zacząć normalnie żyć.

Funkcjonowanie azylu oparte jest głównie na dobrej woli osób, które wspierają nasze działania. Do tej pory wszystko funkcjonuje dzięki datkom i darowiznom. Bardzo zależy nam na rozwoju tego miejsca, ponieważ każdy najmniejszy krok w przód to szansa dla kolejnych potrzebujących zwierzaków.

Obecnie Masz Nosa prowadzone jest przez dwie osoby, które każdą chwilę poświęcają na bycie w azylu. Mieszkamy na miejscu i 24 godziny na dobę spędzamy z podopiecznymi.

Zależy nam na rozbudowaniu tego miejsca tak, żeby stworzyć tutaj możliwie jak najlepsze warunki dla każdej istoty, trafi do azylu.

Ładuję...

850 zł

Kompot studio

17 darowizn na tę organizację, ostatnia
20 zł

Hi-Lashes

Adopcje

Aktywne zbiórki

Pokaż więcej

Zakończone zbiórki

Pokaż więcej

Skarbonki

Pokaż więcej