Fundacja Kraina Zwierząt

Fundacja Kraina Zwierząt

Reprezentant Agata Wojdecka

E-mail fundacja@krainazwierzat.com.pl

Telefon 533730640

Lokalizacja Milanówek, mazowieckie

Fundacja Kraina Zwierząt powstała z miłości do zwierząt i z wiary, że dzięki potędze ludzkiego dobra można zmienić na lepsze los wielu istot skazanych na cierpienie. Zajmujemy się zwierzętami, bo one są zupełnie zależne od woli i działań człowieka. Naszym celem jest niesienie pomocy krzywdzonym, chorym i porzuconym zwierzętom. Pragniemy ratować przed śmiercią te zwierzęta, które zostały skazane na rzeź.

Pod naszą opieką znajdują się konie, krowa i psy. Dzięki pomocy wielu ludzi udało nam się uratować przed śmiercią w rzeźni konie, którym nikt inny nie chciał dać żadnych szans. Krowa została przez nas wykupiona na targu, gdy już zamierzano wprowadzać ją na trap rzeźnickiego TIRA. Psy dostały się pod naszą opiekę, bo człowiek wyrzucił je z samochodu przy ruchliwej ulicy. Te zwierzęta zostały przez ludzi głęboko skrzywdzone. Potrzebują teraz ogromnych pokładów dobra i miłości. Chcemy, aby nasi podopieczni już nigdy nie zaznali samotności i nie byli narażeni na bezdomność. Pragniemy zapewnić im bezpieczne i szczęśliwe życie w odpowiednich warunkach.

Nasze konie nie będą wykorzystywane do pracy, bo w przeszłości były narażone na zbyt wiele trudów i tragedii. Resztę swoich dni spędzą z nami. Zapewniamy im dobrej jakości paszę, witaminy, opiekę weterynaryjną oraz kowala. Dokładamy wszelkich starań, aby mogły na nowo zaufać człowiekowi i odzyskać dobrą kondycję psychiczną. Teraz czują się kochane są wolne i szczęśliwe.

Nasza Fundacja stara się również udzielać pomocy osobom posiadającym zwierzęta, które na skutek przeciwności losu znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub finansowej. Będziemy w miarę posiadanych możliwości dostarczać im karmę i podejmiemy próbę dofinansowywania zabiegów sterylizacji oraz kastracji dla ich podopiecznych. W trudnych przypadkach postaramy się pomóc w szukaniu nowych domów dla najbardziej potrzebujących tego zwierząt.

Zajmujemy się także uświadamianiem i edukowaniem dzieci w zakresie odpowiedzialności,  jaką wiąże się z opieką nad zwierzętami.

Fundacja Kraina Zwierząt włącza się w akcje, które mają na celu zmianę i poprawę sytuacji zwierząt w naszym kraju. Naszym celem jest także zmiana regulacji prawnych obecnie obowiązujących w tym zakresie.

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Basialein

10 zł

Karolina

20 zł

Kala Ka

X zł

Kałek A.

Będzie dobrze wierzę , że są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie. Pamiętajmy, że dobro powraca.

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość