Fundacja Kraina Zwierząt

Fundacja Kraina Zwierząt
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Jolanta Deńca

E-mail fundacja@krainazwierzat.com.pl

Telefon 533730640

Lokalizacja Milanówek, mazowieckie

Fundacja Kraina Zwierząt powstała z miłości do zwierząt i z wiary, że dzięki potędze ludzkiego dobra można zmienić na lepsze los wielu istot skazanych na cierpienie. Zajmujemy się zwierzętami, bo one są zupełnie zależne od woli i działań człowieka. Naszym celem jest niesienie pomocy krzywdzonym, chorym i porzuconym zwierzętom. Pragniemy ratować przed śmiercią te zwierzęta, które zostały skazane na rzeź.

Pod naszą opieką znajdują się konie, krowy, kozy, króliki, psy i koty. Dzięki pomocy wielu ludzi udało nam się uratować przed śmiercią w rzeźni konie, którym nikt inny nie chciał dać żadnych szans. Jedna z krów została przez nas wykupiona na targu, gdy już zamierzano wprowadzać ją na trap rzeźnickiego TIRA. Psy dostały się pod naszą opiekę, bo zostały wyrzycone z samochodu, porzucone w lesie lub np. w rowie. Te zwierzęta zostały przez ludzi głęboko skrzywdzone. Potrzebują teraz ogromnych pokładów dobra i miłości. Chcemy, aby nasi podopieczni już nigdy nie zaznali samotności i nie byli narażeni na bezdomność. Pragniemy zapewnić im bezpieczne i szczęśliwe życie w odpowiednich warunkach.

Nasze konie nie będą wykorzystywane do pracy, bo w przeszłości były narażone na zbyt wiele trudów i tragedii. Resztę swoich dni spędzą z nami. Zapewniamy im dobrej jakości paszę, witaminy, opiekę weterynaryjną oraz kowala. Dokładamy wszelkich starań, aby mogły na nowo zaufać człowiekowi i odzyskać dobrą kondycję psychiczną. Teraz czują się kochane są wolne i szczęśliwe.

Nasza Fundacja stara się również udzielać pomocy osobom posiadającym zwierzęta, które na skutek przeciwności losu znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub finansowej. Będziemy w miarę posiadanych możliwości dostarczać im karmę i podejmiemy próbę dofinansowywania zabiegów sterylizacji oraz kastracji dla ich podopiecznych. W trudnych przypadkach postaramy się pomóc w szukaniu nowych domów dla najbardziej potrzebujących tego zwierząt.

Zajmujemy się także uświadamianiem i edukowaniem dzieci w zakresie odpowiedzialności,  jaką wiąże się z opieką nad zwierzętami.

Fundacja Kraina Zwierząt włącza się w akcje, które mają na celu zmianę i poprawę sytuacji zwierząt w naszym kraju. Naszym celem jest także zmiana regulacji prawnych obecnie obowiązujących w tym zakresie.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje